Już dziś zaczynamy zmagania w 1/4 finałów tegorocznych Mistrzostw Europy! Dawno nie oglądaliśmy tak ciekawych rozgrywek. Dość powiedzieć, że dopiero ćwierćfinały, a za burtą już Obrońcy Tytułu, Mistrzowie Świata oraz zawsze głodni zwycięstwa Niemcy. Cóż więc na tak zaskakujący turniej przygotowali legalni bukmacherzy?

50 000 zł za wytypowanie 4 rozstrzygnięć!

Fazę ćwierćfinałową rozpoczynamy spotkaniem Szwajcarii z Hiszpanią. Gazprom Arena będzie dziś gościć dwie ekipy, które zafundowały nam jedne z lepszych widowisk piłkarskich ostatnich lat w swoich starciach 1/8  finału.

Hiszpanie zdają się rozkręcać z meczu na mecz. Faza grupowa to dwa niezbyt zadowalające remisy, w tym jeden z Polską, ale także okazałe zwycięstwo nad Słowacją. Prawdziwe emocje zaczęły się jednak dopiero w pierwszym meczu fazy play-off. La Furia Roja trafiła na wicemistrzów świata, którzy ani myśleli poddać się bez walki. Dzięki temu otrzymaliśmy porywający spektakl zakończony w dogrywce wynikiem 5:3 dla podopiecznych Luisa Enrique.

Szwajcaria zaś w tym turnieju zyskała miano pogromcy Francji. Niesamowity mecz pełen zwrotów akcji. Mogli prowadzić z mistrzami świata już 2:0, jednak niewykorzystany przez nich karny obrócił się przeciwko nim i wynik meczu szybko zmienił się na ich niekorzyść. Jednak mierząc się z Helwetami, nawet po przepięknej bramce na 3:1 nie należy odstawiać tańca zwycięstwa Panie Pogba. 3:3 i rzuty karne z pewnością zapiszą się w historii piłki nożnej.

Następnie czeka nas starcie gigantów. Czerwone Diabły kontra Azzurri. Któryś z głównych kandydatów już dziś pożegna się z turniejem i będzie mógł wracać do domu. Mimo, że to dopiero faza ćwierćfinałowa, nie po raz pierwszy przed nami mecz, który nazwać możemy przedwczesnym finałem Euro.

A o wyjątkowości tegorocznego turnieju niech również świadczy fakt, że ktoś z pary Czechy – Dania dojdzie minimum do półfinału. Niesamowita historia dla tych reprezentacji. Obie już teraz osiągnęły wielki sukces, a przed każdą z nich możliwość na osiągnięcie jeszcze więcej.

Na zwycięzcę tej pary zaś czekać będzie triumfator starcia Ukraina – Anglia. Zapewne niewielu doszukuje się szans w tym meczu dla podopiecznych Andrija Szewczenki, jednak pamiętać musimy, że to Euro 2021. Tutaj wszystko jest możliwe. Z tego też powodu bukmacher Betfan przygotował dla nas arcy ciekawą propozycję.

Aby skorzystać z bonusu Betfana nie trzeba się wiele natrudzić. Zacząć należy od zagrania kuponu, który zawierać będzie wszystkie spotkania ćwierćfinałowe EURO. Stawka tego zakładu wynosić powinna dokładnie 49 zł. Należy pamiętać, że do promocji zaliczają się jedynie zdarzenia typu 1×2 (bez dogrywki i karnych) z oferty przedmeczowej oraz, że nie należy dodawać nic więcej, poza spotkaniami 1/4 finału Mistrzostw Europy. Warto się również pośpieszyć, ponieważ promocja obowiązuje do 2.07 do godziny 18:00.

Jeśli spełnimy powyższe warunki i dopisze nam szczęście, Betfan przygotował dla nas coś specjalnego. Otóż trafiając 4 na 4 typy weźmiemy udział w podziale aż 50 000 zł! Ten turniej jest niezwykle zaskakujący, a więc można się spodziewać, że jeśli trafimy, przypadająca nam część będzie naprawdę spora.

Freebet 50 PLN u Betfana!

Odbieram bonus z kodem TYPERVIP