Jak Odebrać?

 1. Zaloguj się na swoim koncie i potwierdź chęć udziału w akcji klikając: WEŹ UDZIAŁ.
 2. Stwórz kupon SOLO z dokładnym wynikiem meczów 1/2 finałów albo finałów Ligi Mistrzów lub Ligi Europy. Zagraj swój zakład za min. 15 PLN.
 3. Gdy trafisz, oprócz wygranej z kuponu weźmiesz udział w podziale puli 50 000 PLN. Możesz wysłać dowolną liczbę kuponów, jednak do akcji zalicza się maksymalnie pięć trafionych zakładów.

Regulamin

 • Akcja polega na zawarciu, za minimalną stawkę 15,00 PLN kuponu SOLO na którym znajdzie się zakład na dokładny wynik meczów ½ albo finałów Ligi Mistrzów lub Ligi Europy z oferty przedmeczowej. Jeśli kupon zostanie rozliczony jako wygrany do godz. 21:00 dnia 23.08.2020 r., weźmiesz udział w podziale 50 000 PLN.
 • Tak, lecz do Akcji zaliczane będzie wyłącznie 5 (słownie: pięć) trafionych kuponów zawartych przez Uczestnika w trakcie trwania Akcji.
 • 50 000 PLN podzielone zostanie równo na wszystkie kupony, które spełnią warunki akcji. Nagroda trafi na konto bonusowe.
 • Nagrody zostaną przyznane do końca dnia, 24 sierpnia 2020 roku.
 • Każdy klient STS ma możliwość wzięcia udziału w akcji.
 • W Akcji nie są brane pod uwagę zakłady, które zostały anulowane lub wypłacone przy użyciu mechanizmu Cash-out, zakłady zawarte z konta bonusowego, zakłady STS Bezpieczny, zakłady NA ŻYWO, MaxiKombi, Superoferta, Hit Dnia, zakłady rozliczone przez organizatora w części lub całości jako zwrot po kursie 1,00.
 • W celu wypłaty środków bonusowych należy wykonać obrót na trzykrotność otrzymanej kwoty bonusu. Np. otrzymując 20 PLN bonusu należy dokonać obrotu na koncie bonusowym na kwotę 60 PLN. Do obrotu zaliczają się stawki tylko z wygranych kuponów, z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.91. Po spełnieniu warunków środki zostaną przypisane do konta depozytowego skąd będą mogły zostać wypłacone lub przeznaczone na dalszą grę.
 • Akcja trwa od dnia 16.08.2020 od godziny 01:00 do dnia 23.08.2020 do godziny 21:00.

Nie masz konta na STS? Odbierz bonusy już teraz!

Odbieram bonusy na start już teraz