W najbliższą środę, tj. 06.10.2021, rozegra się pierwszy półfinał rozgrywek Ligi Narodów. Obecni mistrzowie Europy, Włosi, podejmą słynną reprezentację narodową Hiszpanii. W czwartek zaś Belgowie zmierzą się z mistrzami świata, Francuzami. Te dwa spotkania to z pewnością wspaniała okazja na powrót do futbolu reprezentacyjnego. Wspomniane cztery drużyny to w zasadzie ścisła czołówka światowa, tym samym spodziewać się możemy futbolu na najwyższym poziomie. Jeden z bukmacherów przygotował w związku z tymi rozgrywkami promocję, w ramach której możemy wziąć udział w podziale 50 000 pln za przegrany kupon. Przyjrzyjmy się jej bliżej.

Zobacz również: Ranking bukmacherów

50 000 pln do podziału za przegrany kupon

Środek tygodnia oferuje nam piłkę nożną reprezentacyjną na najwyższych obrotach. Tym samym bonus oferowany przez Betfan na ten czas powinien przykuć naszą uwagę. Odpoczywamy w związku z tym od piłki klubowej, a skupiamy się na graczach, którzy zamienili koszulki klubowe na krajowe. Przegrany kupon oznacza dla nas wzięcie udziału w podziale 50 000 pln, rzecz jasna po spełnieniu odpowiednich wymagań. Jak skorzystać z promocji?

Zobacz również: Kod promocyjny od Betfan

W dniach 05.10-06.10.2021, do godziny 20:45, należy zagrać kupon za dokładną stawkę 89 pln z salda głównego. Na kuponie muszą znaleźć się minimum 2 zdarzenia – typy dotyczące zwycięzcy każdego z meczów półfinałowych Ligi Narodów (z rynków 1×2) z oferty przedmeczowej. Na kuponie mogą znaleźć się również inne typy. Nie ma minimalnego kursu kuponu. Jeżeli nasz kupon okaże się wygrany, wówczas otrzymamy przewidywaną wygraną. Jeżeli zaś okaże się przegrany – wówczas weźmiemy udział w podziale puli wynoszącej 50 000 pln. Bonus otrzymamy na konto w ciągu 48h. Otrzymany bonus jest aktywny przez 3 dni. W celu przeniesienia bonusu na saldo główne, należy dokonać 1-krotnego obrotu otrzymaną kwotą, po minimalnym kursie 3.80 i 3 zdarzeniami na kuponie.

[blok_bonus]