Człowiek nieustannie się rozwija i poprawia swoje osiągi, o czym świadczą regularnie bite w trakcie Igrzysk Olimpijskich rekordy. W 2016 roku w Rio de Janeiro ustanowiono aż 24 nowe rekordy. W 2012 roku w Londynie- aż 44! Pojawia się pytanie, ile rekordów świata zostanie pobitych w tym roku? Odpowiedzi na to pytanie nie znamy, ale wiemy na pewno, że warto skorzystać z oferty promocyjnej, którą na okazję Igrzysk w Tokio przygotował bukmacher Betfan.

5 zł za każdy rekord świata.

Najstarsza i zarazem największa międzynarodowa imprez sportowa, co 4 lata przykuwa uwagę kibiców i pasjonatów sportu z całego świata. Oczywiście królową jest lekkoatletyka, która niemal od zawsze kojarzona była z najbardziej prestiżową gałęziom sportu na Olimpiadzie, jednak z roku na rok sukcesywnie pojawia się coraz więcej dyscyplin, jak choćby debiutująca na Igrzyskach Olimpijskich koszykówka w formacie 3×3. Najlepsi bukmacherzy przewidują, że w Tokio może paść wiele nowych rekordów świata, których liczba oscylować będzie ich zdaniem wokół 26. Z tego choćby względu w ofercie bukmachera Betfan jest możliwość postawienia takiego właśnie zakładu. 

Igrzyska w Tokio podobnie jak Euro planowo miały odbyć się w 2020 roku, jednak z uwagi na pandemię koronawirusa, impreza została przesunięta na 2021 r. Obecnie sytuacja epidemiczna na świecie wciąż nie jest ustabilizowana, w związku z czym pojawiają się głosy, że Olimpiada w Tokio w przypadku wykrycia wielu zakażeń wśród przybyłych sportowców, może zostać przerwana. Mamy nadzieję, że tak się nie stanie, gdyż byłaby to ogromna strata dla świata sportu, a ciężko byłoby wyznaczyć nowy termin Igrzysk. 

Freebety przeznaczone są dla osób, które w dniach 20.07-25.07 zagrają zakład specjalny na liczbę rekordów, pobitych w trakcie Olimpiady w Tokio. Stawka kuponu musi wynosić dokładnie 199 zł. Za każdy pobity rekord świata otrzymamy freebet w wysokości 5 zł. Ważne, aby zakład zawarty był z oferty promocyjnej, która znajduje się pod tym linkiem. Jeśli nie macie jeszcze konta na Betfan, nie zapomnijcie przy rejestracji skorzystać z kodu promocyjnego Betfan, który oferuje wiele korzyści, w tym zakład bezpieczny i bonus od depozytu. 

Odbierz bonus powitalny od Betfana z kodem TYPERVIP!

Odbieram bonus z kodem TYPERVIP