Już w najbliższy piątek, 12.11.2021, reprezentacja Polski pod wodzą Paulo Sousy rozegra kolejny mecz w ramach kwalifikacji do Mistrzostw Świata. Rywal nie będzie zbyt wymagający, bowiem mowa tu o reprezentacji Andory. Drużyna ta nie należy z całą pewnością do najmocniejszych, spodziewać się więc można pokaźnej liczby bramek. Zawodnicy są podwójnie zdeterminowani, gdyż awans z grupy I jest póki co nierozstrzygnięty. Jeden z bukmacherów przygotował bonus, w ramach którego możemy zyskać 5 pln bonusu za każdy gol Polski w meczu z Andorą. Jakie są warunki skorzystania z promocji?

Zobacz również: Ranking bukmacherów 

5 zł za każdego gola Polaków

Andora to drużyna, z którą nie sposób przegrać. Ostatni mecz biało-czerwonych z reprezentantami Andory zakończył się 3:0 na korzyść Polaków. Tym razem jednak oczekujemy wyższego rezultatu. Wielkie zaciekawienie budzi najnowsze powołanie Paulo Sousy. Czy Matty Cash pojawi się na boisku? Tego nie wiemy. Ponownie bilans bramkowy jest szalenie istotny, bowiem może w dalszej perspektywie zadecydować o wyjściu z grupy. Bukmacher Fuksiarz przygotował promocję krótkoterminową, dzięki której możemy zyskać 5 pln za każdy gol Polaków, aż do 20 pln. Jak skorzystać z promocji?

Zobacz również: Kod promocyjny od Fuksiarza

W dniach 10.11.2021 – 12.11.2021, do godziny 20:45, należy zawrzeć zakład za minimalną stawkę 50 pln dotyczący dowolnego zdarzenia na mecz Andory z Polską. Należy zagrać z salda głównego. Na kuponie mogą znajdować się również inne typy (może to być kupon solo lub ako). Dotyczy oferty przedmeczowej. Maksymalna kwota bonusu to 20 pln. Minimalny kurs ogólny kuponu to 3.50. Bonus trafi na konto w ciągu 48h. W celu wypłaty otrzymanego bonusu należy obrócić go 3-krotnie po minimalnym kursie 1.80. Gracz ma 3 dni na obrót.

[blok_bonus]