Praktycznie jedyną zagwozdką przed zbliżającym się spotkaniem Polski z San Marino jest liczba bramek, jaką uda się strzelić naszym reprezentantom. Poprzednie spotkanie z tym rywalem zakończyło się wysokim zwycięstwem Biało-Czerwonych, aż 7:1. Najlepsi bukmacherzy przewidują ich wiele i z tego tytuł szykują rozmaite promocje. Jedna z nich jest autorstwa bukmachera Fuksiarz.

Zgarnij 5 zł za każdego gola Polaków w meczu z San Marino

Rywal najsłabszy z możliwych?

Bramka strzelona Polakom była dla San Marino ogromnym sukcesem, a zarazem zaskoczeniem. Reprezentacja tego kraju w ostatnich 10 spotkaniach uzyskała zaledwie dwa trafienia. Drugie odnotowali oni w czerwcu w meczu z Kosowem. Dość wymownie ukazuje to niefrasobliwość naszych obrońców w tamtym spotkaniu. Liczymy, że na Stadionie Narodowym Polacy zachowają koncentrację od początku do końca i zagrają na zero z tyłu.

San Marino jest jedną z najgorszych reprezentacji piłkarskich na świecie. Kibice wcale nie będą zdziwieni, jeśli na murawę od pierwszych minut wybiegnie całkowicie rezerwowy skład. Mimo to oczekujemy od wszystkich reprezentantów takiego samego zaangażowania bez względu na klasę rywala. Stąd wszyscy liczą na wysoki wynik i wiele pięknych akcji przeprowadzonych przed podopiecznych Paulo Sousy.

zasady-promocji-fuksiarz
Promocja Fuksiarz dotyczy meczu Polska – San Marino. Aby wziąć w niej udział, należy postawić kupon z oferty przedmeczowej za dokładnie 55 zł. Musi on zawierać zakład z oferty na spotkanie eliminacyjne Polaków. Minimalny kurs kuponu to 3.50. Na kuponie powinny znajdować się wyłącznie zdarzenia z oferty Eliminacji Mistrzostw Świata (Europa). Za każdą bramkę strzeloną przez Polaków na konto otrzymamy freebet w wysokości 5 zł. Bukmacher posiada również kod promocyjny Fuksiarz. Warto zapoznać się z nim podczas zakładania konta.

warunki-promocji-fuksiarz[blok_bonus]