Przed nami mocno pucharowy tydzień. Specyfiką tych rozgrywek są, rzecz jasna, bardzo częste starcia drużyn, które dzieli nawet kilka klas rozgrywkowych. Wydawać by się mogło, że wyniki tychże spotkań są oczywiste – często bywa jednak odwrotnie. Przed nami chociażby starcie Peterborough z mistrzem Anglii, Manchesterem City, czy Luton z Chelsea. Jeden z legalnych bukmacherów oferuje ciekawą promocję. W jej ramach możemy zyskać 5 pln za każdy gol underdoga w niżej wymienionych meczach! Jak wziąć udział w promocji?

5 pln za każdy gol underdogów

Mecze pucharowe rządzą się swoimi prawami. Często mocniejsze drużyny dają w nim szansę zawodnikom z akademii lub drugiej drużyny, tym samym rezultat staje się nieoczywisty. Bukmacher Betfan oferuje 5 pln za każdego gola drużyny z niższej ligi w następujących meczach: Olimpia Grudziądz – Wisła Kraków, Arka Gdynia – Raków Częstochowa, Peterborough – Manchester City, Crystal Palace – Stoke, Middlesborough – Tottenham, Luton – Chelsea, Union Berlin – St. Pauli, Hannover – RB Lipsk oraz Nice – Versailles. Jak skorzystać z promocji? Warto rozważyć skorzystanie z kodu promocyjnego Betfan.

W dniach 28.02.2022-01.03.2022, do godziny 18:00, należy postawić kupon z salda głównego za stawkę wynoszącą dokładnie 69 pln. Kupon może być kuponem typu SOLO lub AKO, a minimalny kurs łączny musi wynieść 3.50. Minimalny kurs pojedynczego zdarzenia to 1.40. Kupon musi zostać rozliczony do 23:59 w dniu 02.03.2022. Wartość otrzymanego freebetu zależy od liczby bramek zdobytych przez drużyny z niższych lig w wymienionych wyżej meczach pucharowych. Freebet trafi na konto gracza w ciągu 48h. Można go wykorzystać dowolnie, lecz ważny jest 3 dni, a maksymalna wygrana z freebetu wynosi 2000 pln.

[blok_bonus]