Już dziś, 28 grudnia, rozegra się 20 kolejka najwyższej klasy rozgrywkowej w Anglii. W jej ramach będziemy świadkami hitowego starcia – Leicester podejmie Liverpool na King Power Stadium. Dwa mecze zostały przełożone decyzją władz ligi ze względu na liczne zachorowania w drużynach, a mowa tu o Arsenalu i Leeds. Jeden z legalnych bukmacherów oferuje bonus w postaci 5 pln za każdą zdobytą bramkę w dniu 28 grudnia, w 20 kolejce Premier League. Jak skorzystać z promocji?

5 pln za każdą bramkę w Premier League

Jeden z czarnych koni angielskiej ekstraklasy, West Ham United, zmierzy się z beniaminkiem z Watford. Piąta drużyna w tabeli, a więc londyński Tottenham, podejmie na wyjeździe Southampton. Drużyna Ralpha Hasenhuttla w tym sezonie prezentuje się, delikatnie mówiąc, przeciętnie. Zapowiada się więc ciekawa i pełna emocji kolejka. Bukmacher ForBET oferuje 5 pln za każdego strzelonego gola w dniu 28 grudnia. Jakie są warunki wzięcia udziału w promocji? Warto skorzystać z kodu promocyjnego ForBET.

W dniu 28.12.2021, do godziny 16:00, należy zagrać kupon za dokładnie 119 pln. Zakład musi być złożony z przynajmniej 3 zdarzeń, z minimalnym kursem 1.30 każde. Jedno za zdarzeń musi być zagrane z przedmeczowej oferty na Premier League. Gracz otrzyma bonus w wysokości 5 pln za każdą strzeloną bramkę w dniu 28 grudnia w angielskiej Premier League (4 mecze). Otrzymanym bonusem, w celu wypłaty, należy obrócić 4-krotnie po kursie minimalnym łącznym 2.00 (1.20 pojedyncze zdarzenie) na kuponie AKO (min. 2 zdarzenia), w ciągu 14 dni. Bonusy trafią na konto graczy do godziny 16:00 w dniu 29.12.2021. Do kuponów nie zaliczają się zakłady typu draw no bet.

[blok_bonus]