Przed nami iście piłkarski weekend! Już dziś do gry wraca Ligue 1, gdzie o 21:00 w inauguracyjnym meczu AS Monaco podejmie Nantes. Piętnaście minut wcześniej rozpocznie się pierwszy mecz tego sezonu w Championship – Bournemouth, dobrze znana ekipa fanom angielskiej ekstraklasy, będzie walczyć z inną znaną entuzjastom angielskiej piłki drużyną, a mowa tu o West Bromie. To tylko piątkowe propozycje, zaś w sobotę zacznie się prawdziwe widowisko, a co za tym idzie masa spotkań do obejrzenia. W związku z tym warto rozejrzeć się za promocjami, które oferują najlepsi legalni bukmacherzy w Polsce. Czym nas zaskoczą?

40 pln za trafiony kupon

Dopiero co mieliśmy okazję wspierać polskie drużyny w pucharach europejskich, a już powoli wracamy do krajowego podwórka, a więc do Ekstraklasy i 1 Ligi. Ciekawie zapowiada się starcie poznańskiego Kolejorza z Cracovią. Drużyna z Krakowa póki co nie zachwyciła, zaś Lech mimo niezłej gry jedynie zremisował z beniaminkiem z Radomia. Tym samym spotkanie jest niełatwe do przewidzenia. Ciekawie zapowiada się też pierwsza kolejka Championship, której większość meczów zobaczymy w sobotę. Jak potoczą się wspomniane spotkania? Podziel się swoimi propozycjami w typach dnia! My zaś przyjrzyjmy się jednej ze wspomnianych wcześniej promocji. Bukmacher Betclic za wygrany kupon typu AKO oferuje bonus na weekend w wysokości 40 pln. Jak go otrzymać?

W dniach 06.08 – 08.08.2021 postaw kupon ze zdarzeniami dotyczącymi jedynie piłki nożnej, z minimalną stawką 20 pln. Minimalny kurs kuponu musi wynosić 4,00, a minimalna liczba zdarzeń to 5 – kupon w związku z tym musi być typu AKO. Promocja dotyczy zarówno oferty przedmeczowej, jak i live. Jeżeli kupon okaże się wygrany, wówczas na konto bonusowe gracza trafi, najpóźniej do 10.08.2021, do godziny 17:00, wspomniane 40 pln. Przyznany bonus należy w celu wypłaty obrócić sześciokrotnie, po kursie minimalnym 2,00, w ciągu 30 dni od otrzymania nagrody. Można otrzymać maksymalnie jeden bonus w wysokości 40 pln.

 Zarejestruj konto u bukmachera Betclic i odbierz darmowe bonusy!

Odbieram moje 50 PLN bez ryzyka z kodem TYPERVIP