Najbliższy weekend zgromadzi przed odbiornikami fanów różnych dyscyplin. Jak zwykle, szczególnie wyróżnia się piłka nożna – czeka nas między innymi starcie obecnego mistrza kraju i jednoczesnego lidera tabeli, Manchesteru City, z beniaminkiem z Watford. Oprócz tego w niemieckiej Bundeslidze będziemy świadkami bardzo ciekawego meczu – prezentujący ostatnio raczej przeciętną dyspozycje Bayern Monachium, zmierzy się z Borussią Dortmund, w ramach tak zwanego „Der Klassiker”. Jeden z bukmacherów wychodzi nam, graczom, naprzeciw i oferuje bonus za dwa trafione kupony.  Jakie są warunki skorzystania z promocji?

Zobacz również: Ranking bukmacherów

40 pln bonusu za dwa trafione kupony

Jak już wspomniano, zadowoleni powinni być też fani innych dyscyplin. Nadciągający weekend przyniesie wiele emocji fanom mieszanych sztuk walki i koszykówki. Już w sobotę, 23 kwietnia, odbędzie się 69 edycja gali KSW, a w jej ramach walka wieczoru, w której zmierzą się Sebastian Przybysz i Werlleson Martins. W najbliższą niedzielę dojdzie też do wielu starć w ramach fazy play-off w NBA. Tym samym każdy sportowy entuzjasta znajdzie coś dla siebie. Legalny bukmacher Betclic oferuje w związku z ciekawymi starciami bonus za trafione kupony, który może wynieść 40 pln. Jak skorzystać z promocji?

Zobacz również: Kod promocyjny Betclic

W dniach 22.04-24.04.2022 należy postawić zakład wielokrotny, składający się z minimum trzech typów, na dowolną dyscyplinę sportową. Minimalna stawka kuponu to 20 plnMinimalny kurs łączny kuponu to 3.00. Mogą być to kupony przedmeczowe, jak i na żywo. Użytkownik jest uprawniony do otrzymania następującej nagrody: 40 pln za dwa trafione kupony.  Kupony muszą zostać rozliczone do 23:59 w dniu 24.04.2022. Uzyskana nagroda zostanie przypisana na saldo freebetowe do 26.04.2022.

[blok_bonus]