Chyba nikt z nas nie wyobraża sobie środka wakacyjnego tygodnia bez europejskiej piłki. Emocji dostarczają nam na bieżąco kwalifikacje Ligi Mistrzów, Ligi Europy, a także Ligi Konferencji Europy. Starcia na najwyższym poziomie, grad emocji i bramek, a co za tym idzie, liczne promocje i bonusy od legalnych bukmacherów. Na nadciągające starcia, a więc chociażby na mecz rewanżowy Rakowa ze Slavią, jeden z legalnych bukmacherów przygotował specjalną promocję krótkotrwałą. Przyjrzyjmy się jej bliżej. 

4 freebety po 40 pln na europejskie puchary

Faza grupowa Ligi Mistrzów póki co nie przyniosła wielkich niespodzianek – co innego Liga Konferencji. W grze pozostało dwóch reprezentantów Polski w pucharach europejskich – Lech Poznań i Raków Częstochowa. Tym samym jest to kolejny powód by bliżej zainteresować się tymi rozgrywkami. Bukmacher eWinner oferuje bonus w postaci freebetu o wartości 40 pln na każdy dzień trwania promocji, a łącznie możemy zyskać aż 160 pln. Jak wziąć udział w promocji? Warto rozważyć skorzystanie z kodu promocyjnego eWinner.

W dniach 23.08-25.08.2022 należy zagrać kupon AKO, za dokładną stawkę wynoszącą 99 pln, przy czym przynajmniej  jedno zdarzenie musi dotyczyć europejskich pucharów (Ligi Mistrzów, Ligi Europy, Ligi Konferencji). Minimalny kurs łączny kuponu to 2.50. Freebet w wysokości 40 pln trafi na konto bonusowe, gdy spełnimy powyższe warunki. Na każdy dzień trwania promocji (wtorek, środa, czwartek) przysługuje jeden freebet o wartości 40 pln. Jeżeli gracz zagra kupon spełniający powyższe warunki w każdy z trzech dni promocji, otrzyma dodatkowy freebet o wartości 40 pln. Łącznie można uzyskać 160 pln freebetu. Nagrodę należy wykorzystać w aplikacji mobilnej eWinner w ciągu 24h od otrzymania bonusu. Należy zagrać dowolny kupon LIVE z maksymalnym kursem 10.00.