Zima zbliża się wielkimi krokami, ale entuzjastom piłki nożnej z całego świata to nie przeszkadza. Dopiero co zakończyliśmy kolejną rundę eliminacji do Mundialu, a w najbliższy weekend wracamy na krajowe podwórka. Starcia na najwyższym poziomie, grad emocji i bramek, a co za tym idzie, liczne promocje i bonusy od legalnych bukmacherów. Na nadciągające starcia, a więc chociażby na mecze Liverpool – Arsenal, czy Lazio – Juventus, jeden z bukmacherów przygotował specjalną promocję krótkotrwałą. Przyjrzyjmy się jej bliżej. 

Zobacz również: Ranking bukmacherów

4 freebety po 25 pln na topowe ligi

Rozgrywki piłkarskie z całą pewnością nie zwalniają tempa. Najbliższy weekend będzie obfitował w ciekawe starcia. Czy zawodnicy po przerwie reprezentacyjnej będą w odpowiedniej dyspozycji? Oprócz wspomnianych meczów w Anglii i Włoszech zobaczymy również interesujący pojedynek Lyonu z Marsylią, a także Górnika Zabrze z Legią Warszawa. Czy może być lepiej? Bukmacher Totalbet oferuje bonus w postaci 4 freebetów po 25 pln, po jednym na każdy dzień promocji. Jakie są warunki skorzystania z bonusu?

Zobacz również: Kod promocyjny od Totalbet

W dniach 19.11-22.11.2021 należy postawić kupon za minimalną stawkę 100 pln. Musi być to kupon typu AKO, z minimum 4 zdarzeniami. Jedno zdarzenie musi dotyczyć oferty przedmeczowej topowej ligi europejskiej (Premier League, Serie A, Bundesliga, Ligue 1, Ekstraklasa, Primera Division). Zdarzenie to musi być rozegrane do 23:59 dnia 22.11.2021. Minimalny kurs każdego zdarzenia to 1.20. Freebet w wysokości 25 pln trafi na listę freebetów, gdy spełnimy powyższe warunki. Można go wykorzystać na zakład SOLO lub AKO z minimalnym kursem łącznym 2.00. Jeden freebet 25 pln przysługuje na każdy dzień trwania promocji (4 dni=4 freebety). 

[blok_bonus]