Załóż konto na STS z poniższego przycisku w dniach 9 – 11 kwietnia (do końca czwartku) i w trakcie rejestracji w polu kod promocyjny wpisz freebet35, a otrzymasz doładowanie konta bonusowego w wysokości 35 PLN. Oferta łączy się z bonusem powitalnym – do 1 000 PLN, który opisaliśmy poniżej.

Wszystkie bonusy od pierwszego depozytu ->

 • Kiedy zostanie przyznany freebet?
  Bonus zostanie przyznany maksymalnie do 3 dni od założenia konta w STS i spełnienia warunków akcji.
 • Jak wypłacić otrzymany bonus?
  W celu wypłaty środków bonusowych należy wykonać obrót na trzykrotność otrzymanej kwoty bonusu. Otrzymując 35 PLN bonusu należy dokonać obrotu na koncie bonusowym na kwotę 105 PLN. Do obrotu zaliczają się stawki tylko z wygranych kuponów z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.91. Po spełnieniu warunków środki zostaną przypisane do konta depozytowego skąd będą mogły zostać wypłacone lub przeznaczone na dalszą grę.

 

Bonus od pierwszego depozytu – 1000 PLN

Aby otrzymać bonus należy podczas rejestracji zaznaczyć opcję: „Chcę otrzymać swój bonus startowy!”, a zostanie on przyznany automatycznie po zaksięgowaniu pierwszej wpłaty. Na przykład: Wpłać 100 PLN, graj za 200.

 • W celu wypłaty środków bonusowych należy wykonać obrót na trzykrotność otrzymanej kwoty bonusu. Przykładowo otrzymując 100 zł bonusu, należy dokonać obrotu na koncie bonusowym na kwotę 300 zł. Do obrotu zaliczają się stawki tylko z wygranych kuponów z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1,91. Po spełnieniu warunków środki będą mogły zostać wypłacone.
 • Do obrotu wliczają się zakłady przedmeczowe jak i na żywo
 • Do obrotu nie są zaliczane kupony typu Maxikombi, Zakład bezpieczny, kupony wypłacone w opcji Cash-out, Hit Dnia, kupony rozliczone w całości jako zwrot, po kursie 1,0 i kupony przegrane.
 • Aby sprawdzić ile pozostało do obrotu: po kliknięciu w zakładkę „MOJE KONTO” po lewej stronie znajduje się okno o nazwie „Obrót pozostały do transferu środków bonusowych na konto depozytowe”, w którym znajduje się informacja o tym, za jaką kwotę należy jeszcze zagrać środkami z konta bonusowego.
 • Aby zawierać zakłady z konta bonusowego należy kliknąć na okienko „Bonus”. Dopiero po tym fakcie należy wnieść zakład.