Ależ się porobiło w polskiej lidze! Raków Częstochowa sensacyjnie stracił punkty w meczu ze Cracovią, zaś poznański Lech wywalczył komplet punktów w końcówce meczu. Bohaterem Kolejorza został Mikael Ishak. Ciekawa również wydaje się kwestia spadkowiczów – w poniedziałkowy wieczór zmierzy się ostatnia z przedostatnią drużyną w tabeli najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce. Mowa tu rzecz jasna o meczu Górnika Łęczna z Termalicą Bruk-Bet. Bukmacher Fortuna proponuje ciekawą promocję, a już teraz warto dzielić się swoimi typami na polską ligę, i nie tylko, w typach na dziś

30 pln bonusu na live

Do ciekawego starcia dojdzie również na zachodzie Europy. We włoskiej Serie A Fiorentina zmierzy się z tegorocznym finalistą Ligi Konferencji, AS Romą. Emocji w każdym razie nie zabraknie, a najlepsi legalni bukmacherzy przygotowali kilka ciekawych promocji. Niemniej jednak skupmy się na jednej z nich. Bukmacher Fortuna oferuje bonus 30 pln w punktach za spełnienie poniższych warunków. Jak skorzystać z promocji? Warto rozważyć skorzystanie z kodu promocyjnego Fortuny.

W każdy poniedziałek maja, w godzinach 16:00-18:00,  należy dokonać depozytu za minimum 30 pln korzystając z kodu „Fortuna”. Następnie, w ciągu 12h, należy postawić kupon za minimalną stawkę 30 pln brutto. Minimalny kurs łączny kuponu musi wynieść 1.60. Może być to kupon Solo, AKO lub Maxikombi. Dotyczy jedynie oferty na żywo. Bez znaczenia na wynik kuponu, gracz otrzymuje równowartość 30 pln w punktach FKP. Zdarzenia na kuponie muszą zostać rozstrzygnięte w ciągu 48h. Promocja, rzecz jasna, łączy się z Happy Hours i bonusami AKO.

[blok_bonus]