Chyba nikt z nas nie wyobraża sobie środka majowego tygodnia bez europejskiej piłki. Emocje dostarcza nam faza play-off Ligi Mistrzów, Ligi Europy, a także Ligi Konferencji Europy. Starcia na najwyższym poziomie, grad emocji i bramek, a co za tym idzie, liczne promocje i bonusy od legalnych bukmacherów. Na nadciągające starcia, a więc chociażby na hitowy mecz Manchesteru City Pepa Guardioli z Realem Madryt Carlo Ancelottiego, jeden z legalnych bukmacherów przygotował specjalną promocję krótkotrwałą. Przyjrzyjmy się jej bliżej.

Zobacz również: Ranking bukmacherów 

3 x 30 pln na europejskie puchary

Faza play-off Ligi Mistrzów póki przyniosła kilka niespodzianek – chyba nikt nie spodziewał się, że pogromcą słynnego Bayernu Monachium będzie Villareal. Następnie drużyna Emery’ego trafiła na Liverpool i tu sytuacja zdaję się być przesądzona – po pierwszym meczu, przegranym 2:0, we wtorkowy wieczór przyjdzie czas na rewanż. Czy drużyna Kloppa ponownie zdominuje Hiszpanów? Bukmacher eWinner oferuje bonus w postaci zwrotu stawki , wynoszącego 50%, a łącznie możemy zyskać aż 90 pln. Jak skorzystać z promocji?

Zobacz również: Kod promocyjny eWinner

W dniach 03.05-05.05.2022 należy ręcznie zapisać się do promocji i zagrać kupon SOLO lub AKO, przy czym przynajmniej  jedno zdarzenie musi dotyczyć europejskich pucharów (Ligi Mistrzów, Ligi Europy, Ligi Konferencji). Minimalny kurs łączny kuponu to 2.50. Minimalna stawka to 20 pln. Freebet w wysokości 50% stawki (maksymalnie 30 zł) trafi na konto bonusowe, gdy spełnimy powyższe warunki. Nagrodę należy wykorzystać w aplikacji mobilnej eWinner w ciągu 24h od otrzymania bonusu. Należy zagrać dowolny kupon LIVE z maksymalnym kursem 10.00. Możemy otrzymać łącznie 3 zwroty stawki (jeden na każdy dzień promocji) w wysokości 50%, czyli łącznie 90 pln

[blok_bonus]