25 lipca 2018 Zawód: Typer obchodzi 3. urodziny! ? Z tej okazji przygotowaliśmy drobne upominki dla naszych wspaniałych użytkowników oraz czytelników. Czy pamiętacie odległe czasy szkoły podstawowej, gdy w dniu swoich urodzin wśród kumpli i kumpelek rozdawało się cukierki? ☺ W tym przypadku słodkości będą w postaci bonusów. To, co Typerzy lubią najbardziej 😉

Prezent na Totolotku – 5 zeta za free!

Proponujemy freebet 5 PLN do wykorzystania na Totolotku dla 1000 losowych graczy, którzy zgłoszą się do nas na maila. Łącznie 5.000 PLN z okazji urodziny Zawód: Typer 🙂 Bonusy mogą odebrać zarówno nowi jak i aktualni gracze na tym bukmacherze. Losowanie odbędzie się na chybił trafił. Los zdecyduje kto będzie większym szczęściarzem. Tak jak przy typowaniu Ekstraklasy ? Ale to nie wszystko!

Rozdajemy także freebety do LVBET! – kolejne 10 PLN

100 darmowych zakładów po 10 PLN do wykorzystania na bukmacherze LVBET, czyli łącznie 1000 PLN.

W tym losowaniu mogą wziąć udział wyłącznie osoby, które posiadały konto PRZED 24 lipca. Osoby, które jeszcze nie zakładały konta, mają możliwość skorzystania z podwyższonego bonusu rejestracyjnego – 30 PLN bez depozytu. Tylko w środę 25 lipca. Tylko na Zawód: Typer!

JAK ZGŁOSIĆ SIĘ PO PREZENTY?

  1. Wyślij do nas wiadomość na maila:
    kontakt@zawodtyper.pl
  2. W tytule wpisz: ZT urodziny
    W treści swój login do Totolotka i/lub LVBET (można się zgłosić po oba)
  3. Freebety zostaną dopisane w czwartek (26 lipca) w godzinach popołudniowych/wieczornych.

Zgłoszenia zbieramy do czwartku godziny 12:00.