W grudniu trzech legalnych bukmacherów (eToto, LVBET, forBET) będą przygotowywać każdego dnia nową promocję dla swoich graczy w ramach “Kalendarza Adwentowego”! To super okazja na odebranie mnóstwa bonusów!

3 promocje na Środę 5 grudnia

Wszystkie poniższe promocje obowiązują tylko dziś!


1. eToto: Freebet 25 PLN

Postaw w środę dowolny kupon AKO (min. 2 zdarzenia każde z kursem min 1,02) za min. 50 zł, a jeśli nie wejdzie dostaniesz freebet 25 zł. Kupon musi zostać postawiony za środki własne (nie bonusowe)

Aby zagrać za otrzymany freebet (przyznawany tylko w razie niepowodzenia pierwszego kuponu), należy stworzyć kupon z minimum 3 zdarzeniami, łącznym kursem min. 2,20 oraz kursem każdego zdarzenia co najmniej 1,30. Wówczas na kuponie wybieramy możliwość zagrania za freebet.

 • Kwota wygranej z freebetu zostaje pomniejszona o stawkę
 • Wygrane z freebetu nie podlegają warunkom obrotu

Załóż konto na eToto i odbierz bonus POTROJENIA pierwszej wpłaty2. LVBET: +14% do wygranych na ESL PRO League Season 8 Finals

Stawiaj w środę nieograniczoną ilość kuponów na ESL PRO League Season 8 Finals i wygrywaj 14% więcej (bez dodatkowych warunków obrotu).
Brak warunków minimalnej stawki, bez kursu minimalnego. W promocji udział biorą wszystkie rodzaje zakładów – solo, ako, maxikombi, przedmeczowe i na żywo. Jedyne warunki, jakich trzeba się trzymać to: zakład postawiony na stronie lvbet.pl, wersji mobilej oraz w aplikacji LV BET! oraz za środki własne (nie bonusowe) a także oczywiście musi zostać postawiony w środę (do 23:59)

Nie posiadasz konta na LVBET? Odbierz 20 PLN bez depozytu – klik3. forBET – Hitowe starcie z bonusami

Postaw kupon AKO (3+ zdarzenia; kurs każdego zdarzenia min 1,3; kurs całkowity 3,0+) z jednym typem na spotkanie Manchester United vs Arsenal za dokładną stawkę 82 PLN lub 96 PLN, a otrzymasz dodatkowe bonusy m.in za gola Aubameyanga lub wynik 0:0. Więcej w regulaminie poniżej.

Regulamin promocji:

 1. Kupon musi zostać zawarty w dniu 05.12, do godziny 21:00.
 2. Wszystkie zdarzenia na kuponie muszą zostać rozliczone do 05.12, 23:59
 3. Stawka na kuponie musi wynosić dokładnie 82 PLN lub 96 PLN. Minimalna liczba zdarzeń na kuponie to 3 zdarzenia
 4. Wszystkie zdarzenia na kuponie muszą mieć kurs co najmniej 1.3, a kurs całkowity kuponu nie może być niższy niż 3.0
 5. Na kuponie musi znajdować się zdarzenie z oferty meczu Manchester United – Arsenal.
 6. Zakłady systemowe nie liczą się do promocji.
 7. Bonusy zostaną przyznane jako suma zdarzeń, które będą miały miejsce podczas spotkania.
 8. Bonusy zostaną przyznane jeżeli: 1) J. Mourinho zostanie odesłany przez sędziego na trybun= 50 PLN, 2) Mecz zakończy się wynikiem 0-0= 100 PLN.
 9. Jeżeli gracz zagra za 96 PLN, może otrzymać dodatkowy bonus, w przypadku gdy Manchester United strzeli bramkę w doliczonym czasie gry drugiej połowy= 50 PLN. Natomiast jeżeli gracz wybierze stawkę 82 PLN, może otrzymać dodatkowy bonus, gdy P.-E. Aubameyang strzeli bramkę =25 PLN.
 10. Obrót bonusem wynosi 4x, po kursie minimalnym 2,0. Bonus oczekuje w kolejce przez 30 dni. Czas na obrót bonusem wynosi 30 dni.
 11. Kupony z zakładami typu draw no bet, drużyna gospodarzy/drużyna gości wygra nie ma zakładu, nie zaliczają się do promocji.
 12. Bonusy zostaną przyznane tylko jeden raz na użytkownika i znajdą się na kontach graczy w ciągu 48h od zakończenia spotkania.
 13. Do promocji nie zaliczają się kupony zagrane za środki bonusowe.

 

Nie posiadasz konta na forBET? Użyj kodu bonusowego ZT50 i korzystaj z kolejnych bonusów.

 

Codziennie rano zaglądaj na naszą stronę po nową dawkę bonusów – aż do Wigilii! 

?