W grudniu trzech legalnych bukmacherów (eToto, LVBET, forBET) będą przygotowywać każdego dnia nową promocję dla swoich graczy w ramach „Kalendarza Adwentowego”! To super okazja na odebranie mnóstwa bonusów!

3 promocje na Niedzielę

Wszystkie poniższe promocje obowiązują tylko 1 grudnia!1. eToto: Podwojenie wpłaty do 50 PLN

1. Promocja skierowana jest do graczy, którzy posiadają aktywne konto na eToto oraz dokonali już wcześniej na konto co najmniej dwóch wpłat.
2. Aby otrzymać bonus, należy dokonać wpłaty co najmniej 20 zł. Nagroda zostanie przypisana do konta gracza nie później niż 72 godziny po dokonaniu zgłoszenia. Maksymalny bonus to 50 PLN
3. Aby wymienić bonus na gotówkę, gracz musi wykonać obrót w ciągu 30 dni, kwotą równą czterokrotności sumy wpłaconego depozytu i otrzymanego bonusu.
4. Aby zakłady zostały zaliczone do obrotu, muszą spełniać następujące warunki:
a. typy zdarzeń: przedmeczowe oraz LIVE;
b. zakład pojedynczy: min. kurs 2.20;
c. zakład wielokrotny: min. kurs całego kuponu: 2.20, min. kurs każdego zdarzenia na kuponie: 1.30;

Załóż konto na eToto i odbierz bonus POTROJENIA pierwszej wpłaty2. LVBET: +7% do wygranych w aplikacji LV BET na mecze Premier League

Stawiaj w sobotę nieograniczoną ilość kuponów na angielską Premier League.
Brak warunków stawki, kursu minimalnego. W promocji udział biorą wszystkie rodzaje zakładów – solo, ako, maxikombi, przedmeczowe i na żywo. Jedyne warunki, jakich trzeba się trzymać to: kupon postawiony z aplikacji mobilnej oraz za środki własne (nie bonusowe).

Nie posiadasz konta na LVBET? Odbierz 20 PLN bez depozytu – klik3. forBET – Graj zakłady specjalne na KMŚ w siatkówce i wygraj koszulkę

Dla graczy, na których kuponach znajdzie się dzisiaj co najmniej jedno zdarzenie z oferty Klubowych Mistrzostw Świata w piłce siatkowej czekają oryginalne koszulki polskiej reprezentacji! Aby wziąć udział w promocji należy wnieść zakład o stawce dokładnie 59 PLN, a trzy osoby z najwyższymi trafionymi kursami otrzymają pod choinkę koszulki naszych orłów!

  1. Aby wziąć udział w promocji, na kuponie musi znaleźć się co najmniej jedno zdarzenie z oferty zakładów specjalnych na finał Klubowych Mistrzostw Świata w siatkówce. Zdarzenia kwalifikujące się znajdziecie w ofercie meczowej, oznaczone są „Zakład Specjalny – Kalendarz Adwentowy”
  2. Stawka zakładu musi wynosić 59 PLN.
  3. Trzy osoby z najwyższymi trafionymi kursami otrzymają koszulkę reprezentacji Polski siatkarzy.
  4. Wszystkie zdarzenia na kuponie muszą zostać rozliczone do 02.12, 23:59.
  5. Ze zwycięzcami konkursu forBET skontaktuje się drogą mailową w ciągu 48 godzin od zakończenia finału.
  6. Do promocji nie zaliczają się kupony zagrane z salda bonusowego.

Nie posiadasz konta na forBET? Użyj kodu bonusowego ZT50 i korzystaj z kolejnych bonusów.

 

Codziennie rano zaglądaj na naszą stronę po nową dawkę bonusów – aż do Wigilii! 🙂