W grudniu trzech legalnych bukmacherów (eToto, LVBET, forBET) będą przygotowywać każdego dnia nową promocję dla swoich graczy w ramach „Kalendarza Adwentowego”! To super okazja na odebranie mnóstwa bonusów!

3 promocje na Poniedziałek 3 grudnia

Wszystkie poniższe promocje obowiązują tylko dziś!1. eToto: Freebet 20 PLN

Postaw dowolny zakład za 20 zł (Solo/AKO; bez kursu minimalnego; zakład musi zostać postawiony za środki własne, nie bonusowe), a jeśli nie wejdzie dostaniesz zwrot w postaci freebeta!

Aby zagrać za otrzymany freebet, należy stworzyć kupon z minimum 3 zdarzeniami, łącznym kursem min. 2,20 oraz kursem każdego zdarzenia co najmniej 1,30. Wówczas na kuponie wybieramy możliwość zagrania za freebet.

  • Kwota wygranej z freebetu zostaje pomniejszona o stawkę
  • Wygrane z freebetu nie podlegają warunkom obrotu

Załóż konto na eToto i odbierz bonus POTROJENIA pierwszej wpłaty2. LVBET: +7% na NBA

Stawiaj w poniedziałek nieograniczoną ilość kuponów na NBA i wygrywaj 7% więcej (bez dodatkowych warunków obrotu)
Brak warunków minimalnej stawki, bez kursu minimalnego. W promocji udział biorą wszystkie rodzaje zakładów – solo, ako, maxikombi, przedmeczowe i na żywo. Jedyne warunki, jakich trzeba się trzymać to: kupon postawiony z aplikacji mobilnej oraz za środki własne (nie bonusowe) a także oczywiście musi zostać postawiony w poniedziałek (do 23:59)

Nie posiadasz konta na LVBET? Odbierz 20 PLN bez depozytu – klik3. forBET – Bonus za gola Polaka, Insigne i Mertensa

Postaw kupon AKO z min. 3 zdarzeniami (w tym jedno na mecz Napoli z Atalantą) za dokładnie 37 złotych i odbierz bonus w zależności od szczęścia oraz oczywiście ewentualną wygraną z zakładu.

Za każdego „polskiego” gola w meczu Atalanta-Napoli forBET przyzna bonus w postaci 10 PLN. Jeśli po przynajmniej jednym trafieniu zdobędzie Insignie oraz Mertens dołoży kolejny bonus czyli 25 PLN. Jeżeli natomiast mecz zakończy się wynikiem 0:0 gracze otrzymają aż 40 PLN bonusu!

Regulamin promocji:

1. Kupon musi zostać zawarty w dniu 03.12, do godziny 20:30, czyli pre-match
2. Wszystkie zdarzenia na kuponie muszą zostać rozliczone do 03.12, do 23:59 (czyli wszystkie zdarzenia na kuponie muszą dotyczyć poniedziałkowych meczów)
3. Stawka na kuponie musi wynosić dokładnie 37 PLN. Minimalna liczba zdarzeń na kuponie to 3 zdarzenia.
4. Każde ze zdarzeń na kuponie musi mieć kurs co najmniej 1.3. Jedno ze zdarzeń musi pochodzić z oferty meczu Atalanta – Napoli.
5. Bonusy zostaną przyznane w następujących sytuacjach: 1) każdy gol Polaka= 10 PLN. 2) Insignie oraz Mertens strzelą po min. jednej bramce= 25 PLN, 3) Mecz zakończy się wynikiem 0:0= 40 PLN.
6. Zakłady systemowe nie liczą się do promocji.
7. Obrót bonusem wynosi 4x, po kursie minimalnym 2,0. Bonus oczekuje w kolejce przez 30 dni. Czas na obrót bonusem wynosi 30 dni.
8. Kupony z zakładami typu draw no bet, drużyna gospodarzy/drużyna gości wygra nie ma zakładu, nie zaliczają się do promocji.
9. Bonusy zostaną przyznane tylko jeden raz na użytkownika i znajdą się na kontach graczy w ciągu 48h od zakończenia spotkania.
10. Do promocji nie zaliczają się kupony zagrane za środki bonusowe.

Nie posiadasz konta na forBET? Użyj kodu bonusowego ZT50 i korzystaj z kolejnych bonusów.

 

Codziennie rano zaglądaj na naszą stronę po nową dawkę bonusów – aż do Wigilii! 🙂