Australian Open trwa w najlepsze. Przed nami wiele decydujących i emocjonujących starć. Już dziś, w piątek, będziemy świadkami meczu Daniła Miedwiediewa z Sebastianem Kordą. W grze nadal jest kilku reprezentantów Polski, między innymi doskonale nam znana Iga Świątek. Jeden z legalnych bukmacherów przy okazji oferuje nam ciekawy bonus – za postawione kupony na Australian Open możemy otrzymać trzy freebety. Przyjrzyjmy się promocji bliżej.

Zobacz również: Ranking bukmacherów

3 freebety na Australian Open

Po łatwym zwycięstwie 6:0 i 6:1 w setach Iga Świątek awansowała do kolejnej rundy rozgrywek. Następny mecz Polki odbędzie się 22 stycznia, a jej przeciwniczką będzie Elena Rybakina. W grze jest jeszcze wiele topowych tenisistek, więc Igę Świątek czeka spore wyzwanie w drodze po finał. Bukmacher Betfan w ramach świeżo przygotowanej promocji oferuje freebety o wartości 10 lub 20 pln. Należy jednak spełnić pewne wymagania – jak skorzystać z promocji?

Zobacz również: Kod promocyjny Betfan

W dniach 20.01-22.01.2023 można zgarnąć trzy freebety o wartości 10 pln lub 20 pln. W tym celu należy zagrać trzy odmienne kupony o stawce wynoszącej dokładnie 39 pln lub dokładnie 79 pln. Minimalny kurs kuponu to 2.50. Nie ma minimalnej liczby zdarzeń – może to być kupon SOLO lub AKO. Zdarzenia na kuponie muszą dotyczyć wyłącznie Australian Open. Można otrzymać łącznie 3 freebety 10 pln za kupony o stawce 39 pln w każdy dzień promocji. W przypadku kuponów o stawce 79 pln gracz otrzyma 3 freebety o wartości 20 pln. W podsumowaniu freebet jest ważny przez 48h dni od przyznania, a maksymalna wygrana z freebetu to 2000 pln.