W grudniu trzech legalnych bukmacherów (eToto, LVBET, forBET) będą przygotowywać każdego dnia nową promocję dla swoich graczy w ramach “Kalendarza Adwentowego”! To super okazja na odebranie mnóstwa bonusów!

3 promocje na Poniedziałek 24 Grudnia

Wszystkie poniższe promocje obowiązują tylko dziś!


1. eToto: BONUS 50% DO 50 ZŁ

Wpłać min. 100 zł, a my dorzucimy kolejne 50 zł!

Regulamin:

 1. Niniejszy regulamin Sprzedaży Premiowej „Bonus 50% do 50 zł – Misja Grudzień”, zwany dalej Regulaminem, działa w połączeniu z Regulaminem zakładów bukmacherskich „E-TOTO NET” oraz Regulaminem Ogólnym Ofert, zawartymi na stronie www.etoto.pl.
 2. Sprzedaż premiowa „Bonus 50% do 50 zł – Misja Grudzień”, zwana dalej Sprzedażą Premiową, skierowana jest do graczy, którzy posiadają aktywne konto na stronie www.etoto.pl oraz dokonali co najmniej dwóch wpłat (bonus zostanie powiązany z trzecią wpłatą).
 3. Nagrodą w Sprzedaży Premiowej jest bonus. Aby otrzymać bonus, należy dokonać wpłaty co najmniej 100 zł na swoje konto ETOTO (IKK) oraz kliknąć „Zatwierdź”. Nagroda zostanie przypisana do konta gracza nie później niż 72 godziny po dokonaniu zgłoszenia.
 4. Do salda bonusowego zostanie dodana kwota równa 50% wpłaty, maksymalnie do 50 zł.
 5. Aby wymienić bonus na gotówkę, gracz musi wykonać obrót w ciągu 30 dni, kwotą równą czterokrotności sumy wpłaconego depozytu i otrzymanego bonusu (maksymalna kwota wpłaty liczonej do obrotu to ta, pozwalająca uzyskać maksymalną wartość bonusu).
 6. Aby zakłady zostały zaliczone do obrotu, muszą spełniać następujące warunki:
  typy zdarzeń: przedmeczowe oraz LIVE;
  b. zakład pojedynczy: min. kurs 2.20;
  c. zakład wielokrotny: min. kurs całego kuponu: 2.20, min. kurs każdego zdarzenia na kuponie: 1.30;
  d. zakład musi zostać rozliczony (status: wygrany lub przegrany);
  e. zakład anulowany nie jest liczony do obrotu.
 7. Bonus można postawić na wszystkie zdarzenia.
 8. Do obrotu wliczają się zarówno zakłady pojedyncze, jak i wielokrotne (akumulatory).
 9. Gracz może otrzymać maksymalnie jeden bonus w czasie trwania sprzedaży premiowej.
 10. Oferta jest ważna od 24.12.2018 od godziny 00:00 do godziny 23:59
 11. W Sprzedaży Premiowej nie mogą brać udziału osoby prowadzące pozarolniczą działalnością gospodarczą, w zakresie tej działalności.
 12. ETOTO zastrzega sobie prawo do anulowania niniejszej Sprzedaży Premiowej lub zmiany regulaminu w dowolnym momencie.

Załóż konto na eToto i odbierz bonus POTROJENIA pierwszej wpłaty2. LVBET: Hokej NHL + Rosja Liga Kontynentalna +14% do wygranych na stronie lvbet.pl, wersji mobilnej oraz w aplikacji LV BET!

Stawiaj w poniedziałek nieograniczoną ilość kuponów na Hokej NHL + Rosja Liga Kontynentalna i wygrywaj 14% więcej (bez dodatkowych warunków obrotu)
Brak warunków minimalnej stawki, bez kursu minimalnego. W promocji udział biorą wszystkie rodzaje zakładów – solo, ako, maxikombi, przedmeczowe i na żywo. Jedyne warunki, jakich trzeba się trzymać to: kupon postawiony za środki własne (nie bonusowe) a także oczywiście musi zostać postawiony w poniedziałek (do 23:59)

Nie posiadasz konta na LVBET? Odbierz 20 PLN bez depozytu – klik3. forBET – Prezenty dla lojalnych graczy!

Każda osoba, która w terminie od 24.12 00:00 do 26.12 23:59 zaloguje się na swoje konto w forBET otrzyma od nas bonus! Jeżeli w grudniu zagrałeś przynajmniej jeden kupon otrzymasz 30 PLN bonusu. Pozostali gracze również otrzymają mały prezent w postacie bonusu w wysokości 10 PLN. Idźcie świętować – WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO I NAWZAJEM! 🙂

Regulamin promocji:

 1. Bonus 30/10 PLN otrzyma każda osoba, która w terminie od 24.12 00:00 do 26.12 23:59 zaloguje się na swoje konto w forBET.
 2. Bonus przyznany będzie automatycznie.
 3. Bonus należy aktywować do 26.12 do godziny 23:59.
 4. Gracze, którzy w grudniu zagrali przynajmniej jeden kupon otrzymają 30 PLN bonusu. Pozostali gracze otrzymają 10 PLN bonusu.
 5. Środkami bonusowymi należy obrócić czterokrotnie z minimalnym kursem 2.00. Czas na obrót bonusem to 7 dni od jego aktywacji.
 6. Bonus zostanie dodany do oczekujących bonusów i należy go samodzielnie aktywować na swoim koncie gracza po wejściu w Moje konto>Bonus> Oczekujące bonusy.
 7. Promocja obowiązuje tylko dla kont zarejestrowanych do dnia 21.12.18, do godziny 23:59.

Nie posiadasz konta na forBET? Użyj kodu bonusowego ZT50 i korzystaj z kolejnych bonusów.