W grudniu trzech legalnych bukmacherów (eToto, LVBET, forBET) będą przygotowywać każdego dnia nową promocję dla swoich graczy w ramach “Kalendarza Adwentowego”! To super okazja na odebranie mnóstwa bonusów!

3 promocje na Niedzielę 23 Grudnia

Wszystkie poniższe promocje obowiązują tylko dziś!


1. eToto: Bonus 20zł

Postaw zakład wielokrotny za min. 80 zł na koszykówkę, po kursie min. 2.00 (min. 1.20 każde wydarzenie), a po rozliczeniu dostaniesz bonus 20 zł!

Załóż konto na eToto i odbierz bonus POTROJENIA pierwszej wpłaty2. LVBET: Hiszpania 1. Liga +7% do wygranych w aplikacji LV BET!

Stawiaj w niedzielę nieograniczoną ilość kuponów na 1. Ligę Hiszpańską i wygrywaj 7% więcej (bez dodatkowych warunków obrotu)
Brak warunków minimalnej stawki, bez kursu minimalnego. W promocji udział biorą wszystkie rodzaje zakładów – solo, ako, maxikombi, przedmeczowe i na żywo. Jedyne warunki, jakich trzeba się trzymać to: kupon postawiony za środki własne (nie bonusowe) a także oczywiście musi zostać postawiony w niedzielę (do 23:59)

Nie posiadasz konta na LVBET? Odbierz 20 PLN bez depozytu – klik3. forBET – Zgarnij Paczkę od forBET

Ho, ho, ho, Merry Christmas! Wigilia już jutro, więc wszystko powinno być prawie gotowe. Prezenty kupione? Kupione! Potrawy w garnkach nastawione? Nastawione! Choinka przyozdobiona? Mamy nadzieję, że tak, bo chcemy Ci pod nią położyć prezent od forBET! Pokaż nam jak wyglądają sportowe święta, a my wybierzemy 5 najlepszych i nagrodzimy je paczkami z gadżetami forBET oraz gadżetami od naszych Ambasadorów. Aby wziąć udział w konkursie należy w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram lub Twitter) umieścić świąteczne zdjęcie z motywem sportowym i oznaczyć je tagiem #ŚwiętazforBET

Regulamin promocji:

  1. Konkurs obowiązuje tylko dnia 23.12.18
  2. Aby wziąć udział w konkursie należy w mediach społecznościowych(facebook, instagram lub twitter) pod #ŚwiętazforBET umieścić świąteczne zdjęcie z motywem sportowym.
  3. Pięć najlepszych naszych zdaniem zdjęć zostanie nagrodzonych paczką z gadżetami forBET oraz gadżetami od naszych Ambasadorów.
  4. Każda osoba może zgłosić do konkursu tylko jedno zdjęcie.
  5. Organizator skontaktuje się z lauretami konkursu w ciągu 72 godzin poprzez prywatną wiadomość na portalu społecznościowym, na którym zostało załączone zdjęcie konkursowe.
  6. Konkurs przeznaczony jest dla użytkowników strony www.iforbet.pl oraz klientów punktów stacjonarnych forBET.

Nie posiadasz konta na forBET? Użyj kodu bonusowego ZT50 i korzystaj z kolejnych bonusów.

Codziennie rano zaglądaj na naszą stronę po nową dawkę bonusów – aż do Wigilii! 

?