W grudniu trzech legalnych bukmacherów (eToto, LVBET, forBET) będą przygotowywać każdego dnia nową promocję dla swoich graczy w ramach “Kalendarza Adwentowego”! To super okazja na odebranie mnóstwa bonusów!

3 promocje na Sobotę 22 Grudnia

Wszystkie poniższe promocje obowiązują tylko dziś!


1. eToto: Bonus 20zł

Postaw zakład wielokrotny za min. 80 zł (minimalny kurs zdarzenie – 1.02) na: Premier League, La Ligue, Ligue 1, Bundeslige lub Seria A, jeśli nie wejdzie dostaniesz bonus 20 zł!

Załóż konto na eToto i odbierz bonus POTROJENIA pierwszej wpłaty2. LVBET: Anglia 1. Liga +7% do wygranych w aplikacji LV BET!

Stawiaj w sobotę nieograniczoną ilość kuponów na 1. Ligę Angielską i wygrywaj 7% więcej (bez dodatkowych warunków obrotu)
Brak warunków minimalnej stawki, bez kursu minimalnego. W promocji udział biorą wszystkie rodzaje zakładów – solo, ako, maxikombi, przedmeczowe i na żywo. Jedyne warunki, jakich trzeba się trzymać to: kupon postawiony za środki własne (nie bonusowe) a także oczywiście musi zostać postawiony w sobotę (do 23:59)

Nie posiadasz konta na LVBET? Odbierz 20 PLN bez depozytu – klik3. forBET – 20zł bez depozytu!

Już dziś hit Serie A czyli spotkanie Juventus – AS Roma, a dla naszych nowych klientów hitowa oferta powitalna! Dla każdej osoby, która zarejestruje się na stronie www.iforbet.pl przygotowaliśmy bonus powitalny w wysokości 20 PLN. Bo chcemy abyście poznali smak zwycięstwa i zostali z nami na dłużej

Regulamin promocji:

  1. Promocja obowiązuje tylko w dniu 22.12, aby z niej skorzystać należy zarejestrować konto na stronie www.iforbet.pl
  2. Środkami bonusowymi należy obrócić jednokrotnie z minimalnym kursem 2,00. Czas na obrót bonusem wynosi 30 dni. Jeżeli bonus trafi do kolejki, to należy go aktywować w ciągu 30 dni.
  3. Organizator zastrzega sobie prawo podejmowania indywidualnych decyzji wykluczających poszczególnych Klientów z niniejszej Promocji lub dopuszczających do udziału w Promocji.
  4. Oferta promocyjna ważna jest tylko i wyłącznie dla jednego klienta, konta gracza, gospodarstwa domowego, adresu IP. Wszyscy klienci próbujący nadużyć oferty poprzez wielokrotne otwieranie kont zostaną z niej wykluczeni, ich konta zamknięte zaś wszelkie bonusy i wygrane z nim powiązane usunięte.

Nie posiadasz konta na forBET? Użyj kodu bonusowego ZT50 i korzystaj z kolejnych bonusów.

Codziennie rano zaglądaj na naszą stronę po nową dawkę bonusów – aż do Wigilii! 

?