W najbliższym dniach powrócimy z boisk pucharowych na krajowe. Znowu zagrają topowe ligi europejskie! W ramach tych spotkań genialnie dysponowane Paris Saint-Germain podejmie Brest, Real Madryt rozegra spotkanie z Mallorcą, zaś Polscy kibice będą mogli podziwiać starcie Rakowa Częstochowa z warszawską Legią. Legalni bukmacherzy przygotowują obecnie wiele ciekawych promocji, my jednak szczególnie przyjrzymy się jednej z nich. Bukmacher forBET oferuje bowiem 50% bonusu od depozytu aż do 250 pln. Jakie są warunki skorzystania z promocji?

250 pln bonusu od depozytu

Gdyby po wspomnianych spotkaniach było nam mało, terminarz rozpieszcza nas jeszcze bardziej. W niedzielny wieczór przyjdzie nam podziwiać starcie Monaco z Lyonem, zaś na zachodzie Europy, we Włoszech, Juventus zagra z Salernitaną. Czy Arkadiusz Milik wpiszę się na listę strzelców? Wspomniany legalny bukmacher przygotował specjalną promocję, w ramach której możemy otrzymać niemały bonus od depozytu – 50% kwoty do 250 pln. Jak skorzystać z promocji? Warto przyjrzeć się również kodowi promocyjnemu forBET.

W celu skorzystania z bonusu od depozytu, w dniu 09.09.2022, należy dokonać depozytu na minimalną kwotę 20 pln. Bonus wyniesie 50% od kwoty wpłaty – aby uzyskać maksymalną kwotę wynoszącą 250 pln należy wpłacić 500 pln. Aby uruchomić bonus należy obrócić całą bonusową kwotą 1-krotnie, na kuponie AKO (min. 2 zdarzenia) z minimalnym kursem łącznym 2.00. Następnie, w celu wypłaty, należy dokonać ponownego 1-krotnego obrotu całą kwotą bonusu, również na kuponie AKO, z minimum 4 zdarzeniami. Minimalny kurs pojedynczego zdarzenia musi wynieść 1.40. Czas na obrót bonusem wynosi 72h. Zakłady typu draw no bet, specjalne zakłady na zawodników nie zaliczają się do obrotu.