Środek tygodnia tym razem wita nas rozgrywkami reprezentacyjnymi. Półfinał Ligi Narodów z pewnością nie może równać się z doświadczeniem Mistrzostw Europy ani Świata. Niemniej jednak każdy entuzjasta futbolu międzynarodowego będzie ukontentowany. W środę, 06.10.2021, Włochy podejmą Hiszpanię. Obecni Mistrzowie Europy zanotowali naprawdę bardzo udany rok. Hiszpania zaś to drużyna głodna sukcesów, a zarazem posiadająca ogromny potencjał. Tym samym wspomniane starcie zapowiada się naprawdę ciekawie. Jeden z legalnych bukmacherów przygotował specjalną promocję krótkotrwałą. Przyjrzyjmy się jej bliżej.

25 pln zwrotu za przegrany kupon

Co prawda, tym razem w środku tygodnia nie ujrzymy meczów europejskich pucharów. Liga Mistrzów i Liga Europy uraczyły nas w zeszłym tygodniu pięknymi starciami i masą emocji. Możemy przyjrzeć się za to rozgrywkom Mistrzostw Europy U19, a także Pucharu Czech. W rozgrywkach Euro będziemy mieli okazję wspierać reprezentację Polski, która w pierwszym meczu grupowym podejmie Finlandię na wyjeździe. Młodzi Polacy być może nie są faworytem rozgrywek, niemniej jednak warto przyjrzeć się ich obecnej formie. Bukmacher Totalbet oferuje zwrot wynoszący 25 pln przy przegranym kuponie. Jakie są warunki promocji? Warto również rozważyć skorzystanie z kodu promocyjnego od Totalbet.

25-pln-zwrot-zajawka

W dniach 04.10-06.10.2021 należy postawić kupon AKO z minimum 4 wydarzeniami. Minimalny kurs pojedynczego zdarzenia to 1.20. Minimalna stawka to 100 pln. Dotyczy oferty przedmeczowej oraz live, z wyłączeniem sportów wirtualnych. Każdemu graczowi przysługuje jeden kupon na jeden dzień promocji (maksymalnie 3 kupony). Kupon musi zostać rozliczony w dniu jego obstawienia. Jeżeli nasz kupon okaże się nietrafiony, wówczas otrzymamy 25 pln zwrotu. Bonusu nie trzeba obracać – można go od razu wypłacić lub grać dalej.

25-pln-zwrot-regulamin[blok_bonus]