25 PLN od STS na start KOD BONUSOWY

0

BONUS STS

25 PLN bez depozytu

Wystarczy, że przy zarejestrujesz konto z poniższego przycisku, w polu kod promocyjny wpisując: STARTBONUS, a po pozytywnej weryfikacji konta otrzymasz bonusowe 25 PLN bez żadnej wpłaty.

Chcę  otrzymać bonus 25 PLN na start ->

Warunki obrotu: Otrzymujesz 25 PLN bonusu i powinieneś dokonać obrotu na koncie bonusowym na kwotę 75 PLN. Do obrotu zaliczają się stawki tylko z wygranych kuponów z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.91. Po spełnieniu tych warunków, środki zgromadzone na koncie bonusowym automatycznie przeniosą się na Twoje konto depozytowe.

Łącznie 105 PLN na start – sprawdź wszystkie bonusy bez depozytu

 

Bonus od pierwszego depozytu – 1000 PLN

Robisz pierwszą wpłatę i od razu dostajesz jej równowartość (nawet do 1000 PLN!) na konto bonusowe. Jak wypłacić otrzymane środki? Wystarczy, że wykonasz TRZY obroty przyznaną kwotą. Pamiętaj, że aby kupon był zaliczony do obrotu, musi zostać rozliczony jako wygrany i mieć łączny kurs wynoszący co najmniej 1.91. Tyle!

  • Aby otrzymać bonus należy podczas rejestracji zaznaczyć opcję: „Chcę otrzymać swój bonus startowy!”
  • Bonus zostanie przyznany automatycznie po zaksięgowaniu Twojej pierwszej wpłaty.
  • W celu wypłaty środków bonusowych należy wykonać obrót na trzykrotność otrzymanej kwoty bonusu. Przykładowo otrzymując 100 zł bonusu, należy dokonać obrotu na koncie bonusowym na kwotę 300 zł. Do obrotu zaliczają się stawki tylko z wygranych kuponów z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1,91. Po spełnieniu warunków środki zostaną przypisane do konta depozytowego skąd będą mogły zostać wypłacone lub przeznaczone na dalszą grę.
  • Do obrotu wliczają się zakłady przedmeczowe jak i na żywo
  • Do obrotu nie są zaliczane kupony typu Maxikombi, Zakład bezpieczny, kupony wypłacone w opcji Cash-out, Hit Dnia, kupony rozliczone w całości jako zwrot, po kursie 1,0 i kupony przegrane.
  • Gdzie mogę sprawdzić, ile złotych pozostało do ukończenia procesu obracania bonusem? Po kliknięciu w zakładkę „MOJE KONTO” po lewej stronie znajduje się okno o nazwie „Obrót pozostały do transferu środków bonusowych na konto depozytowe”, w którym znajduje się informacja o tym, za jaką kwotę należy jeszcze zagrać środkami z konta bonusowego.
  • Aby zawierać zakłady z konta bonusowego należy kliknąć na okienko „Bonus”. Dopiero po tym fakcie należy wnieść zakład.

Sprawdź inne bonusy

Dodaj komentarz

Please Login to comment
  Subscribe  
Powiadom o