Środek tygodnia i Liga Mistrzów to genialne połączenie. W ciągu kilku najbliższych dni zobaczymy wiele ciekawych zestawień. W ramach czwartkowych meczów Ligi Europy FC Barcelona zagra na wyjeździe z Manchesterem United. Nas jednak przede wszystkim interesuje Champions League. Klasycznie, w środowy wieczór czekają nas dwa bardzo interesujące zestawienia. Jeden z legalnych bukmacherów na dodatek oferuje 200 pln bonusu przy zwycięstwie Manchesteru City. Jak skorzystać z promocji?

200 pln za wygraną Manchesteru City

Oprócz wspomnianego meczu Ligi Europy, emocji dostarczą nam także pojedynki Manchesteru City z RB Lipsk oraz mecz Interu z FC Porto. Dla podopiecznych Guardioli to kolejna szansa, by przybliżyć się do triumfu w wyczekiwanej Lidze Mistrzów. Bukmacher Fortuna oferuje bonus dla nowych graczy wynoszący 200 pln w punktach FKP za zwycięstwo Manchesteru City z RB Lipsk. Jakie są warunki promocji? Warto rozważyć skorzystanie z kodu promocyjnego Fortuny.

Promocja dotyczy tylko nowych graczy. W dniach 20.02-22.02.2023, do godziny 21:00, należy zarejestrować konto u bukmachera i wyrazić zgodę na komunikację. Następnie należy dokonać depozytu minimum 30 pln, a kolejno postawić przedmeczowy kupon Solo za minimum 2 pln brutto. Na kuponie musi znajdować się typ na zwycięstwo Manchesteru City w środowym meczu z RB Lipsk w Lidze Mistrzów. Jeżeli zakład okaże się wygrany, wówczas gracz otrzyma bonus 200 pln w formie punktów FKP do wykorzystania u bukmachera. Środki bonusowe należy obrócić 1-krotnie bez kursu minimalnego.