Do gry po kilkutygodniowej przerwie powróciła ukochana Ekstraklasa. Do pełni szczęścia brakowało nam jedynie rozgrywek Fortuny 1 Ligi. W najbliższy weekend na powrót rusza druga najwyższa klasa rozgrywkowa w Polsce. W ramach 19. kolejki 1 Ligi czeka nas chociażby starcie Wisły Kraków z Resovią Rzeszów. Jeden z bukmacherów na dodatek oferuje 200 pln bonusu przy zwycięstwie dowolnie wybranej przez gracza drużyny z 1 Ligi. Jak skorzystać z promocji?

Zobacz również: Ranking bukmacherów

200 pln za wygraną Twojego klubu

Zawodnicy drużyn z 1 Ligi powrócili z licznych zgrupowań i obozów międzynarodowych. Okazję na ocenę ich postępów będziemy mieli już w najbliższy piątek. Nową rundę otworzy mecz Sandecji Nowy Sącz z Górnikiem Łęczna. Czeka nas też starcie Stali Rzeszów z wiceliderem, Puszczą Niepołomice. Bukmacher Fortuna oferuje bonus dla nowych graczy wynoszący 200 pln w punktach FKP za zwycięstwo wybranej przez gracza drużyny w meczach powracającej 1 Ligi. Jakie są warunki promocji?

Zobacz również: Typy dnia 

Promocja dotyczy tylko nowych graczy. W dniach 09.02-13.02.2022, do 18:00, należy zarejestrować konto u bukmachera z kodem swojej drużyny i wyrazić zgodę na komunikację. Następnie należy dokonać depozytu minimum 30 pln, a kolejno postawić przedmeczowy kupon Solo za minimum 4 pln brutto. Na kuponie musi znajdować się typ na zwycięstwo dowolnej drużyny w 19. kolejce Fortuny 1 Ligi. Jeżeli zakład okaże się wygrany, wówczas gracz otrzyma bonus 200 pln w formie punktów FKP do wykorzystania u bukmachera. W celu wypłaty bonus należy obrócić 1-krotnie bez kursu minimalnego.