W końcu doczekaliśmy się! Do gry niebawem powróci utęskniona Ekstraklasa. Po przerwie mundialowej i zimowej wraca najwyższa klasa rozgrywkowa w Polsce. Na start czeka nas starcie Miedzi Legnica i Radomiaka Radom. Chwilę później poznański Lech podejmie Stal Mielec. Jeden z legalnych bukmacherów na dodatek oferuje 200 pln bonusu przy zwycięstwie dowolnie wybranej przez gracza drużyny z Ekstraklasy. Jak skorzystać z promocji?

200 pln za wygraną Twojego klubu

Od kilku tygodni możemy podziwiać rozgrywki w topowych ligach europejskich. W grze jest Premier League, La Liga, Serie A, Ligue 1 i Bundesliga. Do kompletu brakowało nam jedynie rodzimej Ekstraklasy. Bukmacher Fortuna oferuje bonus dla nowych graczy wynoszący 200 pln w punktach FKP za zwycięstwo wybranej przez gracza drużyny w 18. Kolejce Ekstraklasy. Jakie są warunki promocji? Warto rozważyć skorzystanie z kodu promocyjnego Fortuny.

Promocja dotyczy tylko nowych graczy. W dniach 25.01-30.01.2023, do 19:00, należy zarejestrować konto u bukmachera i wyrazić zgodę na komunikację. Następnie należy dokonać depozytu minimum 30 pln, a kolejno postawić przedmeczowy kupon Solo za minimum 4 pln brutto. Na kuponie musi znajdować się typ na zwycięstwo dowolnej drużyny w 18. Kolejce Ekstraklasy. Jeżeli zakład okaże się wygrany, wówczas gracz otrzyma bonus 200 pln w formie punktów FKP do wykorzystania u bukmachera. W celu wypłaty bonus należy obrócić 1-krotnie bez kursu minimalnego.