Najbliższa gala KSW nie odbędzie się w żadnym z największych miast w Polsce. Tym razem jedna z największych organizacji sztuk walki w Europie zawita do stolicy powiatu nowosądeckiego – Nowego Sącza. Nie mamy chyba wątpliwości, że starcia na gali KSW 75 przyniosą wiele emocji, ponieważ włodarze przygotowali ciekawe zestawienia. Jeden z bukmacherów na dodatek oferuje 200 pln bonusu przy zwycięstwie Roberta Ruchały w nadchodzącym pojedynku z Damianem Stasiakiem. Jak skorzystać z promocji?

200 pln za wygraną Roberta Ruchały

Robert Ruchała to jedno z największych odkryć polskiej sceny MMA ostatniej dekady. Zawodnik, który pochodzi właśnie z Nowego Sącza, w niesamowitym tempie pnie się w rankingach i wyrasta na jednego z najlepszych zawodników w całej Polsce. Bukmacher Fortuna oferuje bonus dla nowych graczy wynoszący 200 pln w punktach FKP za zwycięstwo Roberta Ruchały w starciu z Damianem Stasiakiem na gali KSW 75. Jakie są warunki promocji? Warto rozważyć skorzystanie z kodu promocyjnego Fortuny.

Promocja dotyczy tylko nowych graczy. W dniach 12.10 – 14.10.2022, do godziny 22:45, należy zarejestrować konto u bukmachera i wyrazić zgodę na komunikację. Następnie należy dokonać depozytu minimum 30 pln, a kolejno postawić przedmeczowy kupon Solo za minimum 4 pln brutto. Na kuponie musi znajdować się typ na zwycięstwo Roberta Ruchały w starciu z Damianem Stasiakiem. Dotyczy gali KSW 75 w Nowym Sączu. Podsumowując, jeżeli zakład okaże się wygrany, wówczas gracz otrzyma bonus 200 pln w formie punktów FKP do wykorzystania u bukmachera.