Czy może być coś piękniejszego niż środek tygodnia z Ligą Mistrzów? Najbliższe dni uraczą nas wieloma ciekawymi zestawieniami. Manchester City podejmie Seville na wyjeździe, zaś PSG zagra z Juventusem. Nie mamy chyba wątpliwości, że najbliższy dni przyniosą wiele emocji. Jeden z legalnych bukmacherów na dodatek oferuje 200 pln bonusu przy zwycięstwie Realu Madryt. Jak skorzystać z promocji?

200 pln za wygraną Realu

Bez znaczenia na preferencje klubowe i ligowe, starcie Realu Madryt z Celtikiem Glasgow po prostu warto zobaczyć. Na boisku zobaczymy genialnego francuskiego napastnika w osobie Karima Benzemy. Między słupkami nie powinno też zabraknąć Thibaut Courtoisa. Bukmacher Fortuna oferuje bonus dla nowych graczy wynoszący 200 pln w punktach FKP za zwycięstwo Realu Madryt. Jakie są warunki promocji? Warto rozważyć skorzystanie z kodu promocyjnego Fortuny.

Promocja dotyczy tylko nowych graczy. W dniach 05.09-06.09.2022, do godziny 21:00, należy zarejestrować konto u bukmachera i wyrazić zgodę na komunikację. Następnie należy dokonać depozytu minimum 30 pln, a kolejno postawić przedmeczowy kupon Solo za minimum 4 pln brutto. Na kuponie musi znajdować się typ na zwycięstwo Realu Madryt we wtorkowym meczu z Celtikiem Glasgow w słynnej Lidze Mistrzów. Jeżeli zakład okaże się wygrany, wówczas gracz otrzyma bonus 200 pln w formie punktów FKP do wykorzystania u bukmachera.