Czy może być coś piękniejszego niż środek tygodnia przepełniony piłkarskimi zmaganiami? W oczekiwaniu na nadciągające rozgrywki Ligi Mistrzów obecnie możemy podziwiać Klubowe Mistrzostwa Świata. Już w najbliższą środę Real Madryt zagra w półfinale tych rozgrywek. Nie mamy chyba wątpliwości, że najbliższy dni przyniosą wiele emocji. Jeden z legalnych bukmacherów na dodatek oferuje 200 pln bonusu przy zwycięstwie Realu Madryt. Jak skorzystać z promocji?

200 pln za wygraną Realu Madryt

Nie ulega wątpliwości, że to Real Madryt jest zdecydowanym faworytem w tym starciu. Niemniej jednak podopieczni Carlo Ancelottiego nie są w życiowej formie. Na boisku być może zobaczymy genialnego francuskiego napastnika w osobie Karima Benzemy. Między słupkami powinien stanąć Thibaut Courtois, jednak jego stan zdrowia nie jest do końca pewny. Bukmacher Fortuna oferuje bonus dla nowych graczy wynoszący 200 pln w punktach FKP za zwycięstwo Realu Madryt. Jakie są warunki promocji? Warto rozważyć skorzystanie z kodu promocyjnego Fortuny.

Promocja dotyczy tylko nowych graczy. W dniach 06.02-08.02.2023, do godziny 20:00, należy zarejestrować konto u bukmachera i wyrazić zgodę na komunikację. Następnie należy dokonać depozytu minimum 30 pln, a kolejno postawić przedmeczowy kupon Solo za minimum 4 pln brutto. Na kuponie musi znajdować się typ na zwycięstwo Realu Madryt w środowym meczu z Al Ahly w Klubowych Mistrzostwach Świata. Jeżeli zakład okaże się wygrany, wówczas gracz otrzyma bonus 200 pln w formie punktów FKP do wykorzystania u bukmachera.