Wrzesień chyli się ku końcowi, jesienna aura coraz bardziej nas dotyka, niemniej jednak rozgrywki piłkarskie trwają w najlepsze. Najbliższe dni uraczą nas wieloma ciekawymi zestawieniami. Reprezentacja Polski na wyjeździe zmierzy się z Walią, zaś Holandia zagra z Belgią. Nie mamy chyba wątpliwości, że najbliższy dni przyniosą wiele emocji. Jeden z legalnych bukmacherów na dodatek oferuje 200 pln bonusu przy zwycięstwie Polski z Walią. Jak skorzystać z promocji?

200 pln za wygraną Polski

Bez znaczenia na wynik ostatniego spotkania reprezentacji Polski z Holandią, mecz z Walią z pewnością warto zobaczyć. Na boisku ponownie zobaczymy genialnego napastnika w osobie Roberta Lewandowskiego. Między słupkami nie powinno też zabraknąć Wojciecha Szczęsnego. Bukmacher Fortuna oferuje bonus dla nowych graczy wynoszący 200 pln w punktach FKP za zwycięstwo Polski. Jakie są warunki promocji? Warto rozważyć skorzystanie z kodu promocyjnego Fortuny.

Promocja dotyczy tylko nowych graczy. W dniach 23.09-25.09.2022, do godziny 21:00, należy zarejestrować konto u bukmachera i wyrazić zgodę na komunikację. Następnie należy dokonać depozytu minimum 30 pln, a kolejno postawić przedmeczowy kupon Solo za minimum 4 pln brutto. Na kuponie musi znajdować się typ na zwycięstwo Polski z Walią w niedzielnym meczu w Lidze Narodów. Jeżeli zakład okaże się wygrany, wówczas gracz otrzyma bonus 200 pln w formie punktów FKP do wykorzystania u bukmachera.