W nowym roku niezmiennie największą uwagę typerów przyciągają topowe europejskie ligi i powracająca Liga Mistrzów. Jednak nie możemy zapominać o innych wydarzeniach sportowych. Na Australian Open, w ramach drugiej rundy tych rozgrywek, Iga Świątek zmierzy się z Cristina Bucsą. Nie mamy chyba wątpliwości, że to starcie przyniesie wiele emocji. Jeden z legalnych bukmacherów na dodatek oferuje 200 pln bonusu przy zwycięstwie Świątek 2:0 w tym spotkaniu. Jak skorzystać z promocji?

200 pln za wygraną Igi Świątek

Iga Świątek to jedna z najbardziej utalentowanych tenisistek swojego pokolenia. Polka obecnie zajmuje 1 miejsce w rankingu WTA. W nocy z czwartku na piątek czeka ją pojedynek z Hiszpanką, Cristiną Bucsą. Bukmacher Fortuna oferuje bonus dla nowych graczy wynoszący 200 pln w punktach FKP za zwycięstwo Igi Świątek 2:0. Jakie są warunki promocji? Warto rozważyć skorzystanie z kodu promocyjnego Fortuny.

Promocja dotyczy tylko nowych graczy. W dniach 18.01-20.01.2022, do momentu rozpoczęcia meczu Igi Świątek, należy zarejestrować konto u bukmachera i wyrazić zgodę na komunikację. Następnie należy dokonać depozytu minimum 30 pln, a kolejno postawić przedmeczowy kupon Solo za minimum 4 pln. Na kuponie musi znajdować się typ na zwycięstwo 2:0 w setach Igi Świątek w meczu z Cristiną Bucsą w dniu 20.01.2022 na Australian Open. Jeżeli zakład okaże się wygrany, wówczas gracz otrzyma bonus 200 pln w formie punktów FKP do wykorzystania u bukmachera. W celu wypłaty bonus należy obrócić 1-krotnie bez kursu minimalnego.