Niezmiennie największą uwagę typerów przyciąga obecnie mundial i nadciagające mecze ćwierćfinałowe. Jednak nie możemy zapominać o innych wydarzeniach sportowych. Na gali UFC 282, w ramach walki wieczoru, Jan Błachowicz zmierzy się z Magomedem Ankalaevem. Nie mamy chyba wątpliwości, że to starcie przyniesie wiele emocji. Jeden z legalnych bukmacherów na dodatek oferuje 200 pln bonusu przy zwycięstwie Błachowicza w walce wieczoru. Jak skorzystać z promocji?

200 pln za wygraną Błachowicza

Jan Błachowicz to z pewnością jeden z najbardziej utalentowanych polskich sportowców. Już w nocy z 10 na 11 grudnia Polak stanie przed szansą zdobycia pasa wagi półciężkiej. Czeka go jednak bardzo trudny pojedynek z Rosjaninem, Magomedem Ankalaevem. Bukmacher Fortuna oferuje bonus dla nowych graczy wynoszący 200 pln w punktach FKP za zwycięstwo Błachowicza. Jakie są warunki promocji? Warto rozważyć skorzystanie z kodu promocyjnego Fortuny.

Promocja dotyczy tylko nowych graczy. W dniach 08.12-11.12.2022, do momentu rozpoczęcia walki Jana Błachowicza, należy zarejestrować konto u bukmachera i wyrazić zgodę na komunikację. Następnie należy dokonać depozytu minimum 30 pln, a kolejno postawić przedmeczowy kupon Solo za minimum 4 pln brutto. Na kuponie musi znajdować się typ na zwycięstwo Jana Błachowicza w walce wieczoru na UFC 282 z Magomedem Ankalavem. Jeżeli zakład okaże się wygrany, wówczas gracz otrzyma bonus 200 pln w formie punktów FKP do wykorzystania u bukmachera. W celu wypłaty bonus należy obrócić 1-krotnie bez kursu minimalnego.