Czy może być coś piękniejszego niż weekend z najlepszymi ligami piłkarskimi w Europie? Najbliższe dni uraczą nas wieloma ciekawymi zestawieniami. Manchester City podejmie Crystal Palace na Etihad Stadium, zaś Espanyol zagra z Realem Madryt. Nudzić nie będą się również entuzjaści francuskiej Ligue 1, gdzie Monaco powalczy z Paris Saint-Germain. Nie mamy chyba wątpliwości, że najbliższy weekend przyniesie wiele emocji. Jeden z legalnych bukmacherów na dodatek oferuje 200 pln bonusu za zwycięstwo Barcelony. Jak skorzystać z promocji?

200 pln za wygraną Barcelony

Bez znaczenia na preferencje klubowe i ligowe, starcie Barcelony z Valladolidem po prostu warto zobaczyć. Po raz kolejny na boisku zobaczymy kapitana reprezentacji Polski, Roberta Lewandowskiego, który w ostatnim meczu z Realem Sociedad zanotował aż dwa trafienia. Bukmacher Fortuna oferuje bonus dla nowych graczy wynoszący 200 pln w punktach FKP za zwycięstwo Barcelony. Jakie są warunki promocji? Warto rozważyć skorzystanie z kodu promocyjnego Fortuny.

Promocja dotyczy tylko nowych graczy. W dniach 25.08-28.08.2022, do godziny 19:30, należy zarejestrować konto u bukmachera i wyrazić zgodę na komunikację. Następnie należy dokonać depozytu minimum 30 pln, a kolejno postawić przedmeczowy kupon Solo za minimum 4 pln brutto. Na kuponie musi znajdować się typ na zwycięstwo Barcelony w niedzielnym meczu z Valladolid w La Liga. Jeżeli zakład okaże się wygrany, wówczas gracz otrzyma bonus 200 pln w formie punktów FKP do wykorzystania u bukmachera.