A więc nadszedł czas najbardziej wyczekiwanego przez polskich kibiców konkursu. Skoki w Zakopanem od lat niezmiennie przyciągają rzeszę fanów na trybuny, a zwłaszcza przed telewizory. Już dziś, w sobotę 14 stycznia, o 16:00, będziemy świadkami konkurs drużynowego. Nas jednak najbardziej interesuje konkurs niedzielny. Najlepsi legalni bukmacherzy oferują obecnie wiele ciekawych promocji, ale przyjrzyjmy się bliżej jednej z nich. Jeden z bukmacherów oferuje promocję dla nowych graczy, w ramach której możemy zyskać aż 200 pln bonusu. Jak z niej skorzystać?

200 pln za Polaków w Top 10

Z pewnością we wczorajszych kwalifikacjach nie popisał się Piotr Żyła, który zajął dopiero 25 miejsce. Inaczej sprawa ma się u Dawida Kubackiego – genialny dysponowany polski skoczek zakończył piątkowe kwalifikacje na wysokim 2 miejscu. Blisko pierwszej dziesiątki był też Kamil Stoch. Wiemy na pewno, że w niedzielę będzie się działo! Bukmacher Fortuna oferuje 200 pln bonusu dla nowych graczy za trzech Polaków w Top 10 niedzielnego konkursu indywidualnego w Zakopanem. Przy okazji warto zainteresować się kodem promocyjnym Fortuny

Promocja dotyczy tylko nowych graczy. W dniach 13.01-15.01.2023, do rozpoczęcia konkursu, należy zarejestrować konto u bukmachera i wyrazić zgodę na komunikację. Następnie należy dokonać depozytu minimum 30 pln, a kolejno postawić przedmeczowy kupon Solo za minimum 4 pln brutto. Na kuponie musi znajdować się typ na trzech Polaków w Top 10 niedzielnego konkursu w skokach narciarskich w Zakopanem. Jeżeli zakład okaże się wygrany, wówczas gracz otrzyma bonus 200 pln w formie punktów FKP do wykorzystania u bukmachera.