Piątek będzie ostatnim dniem fazy grupowej Mistrzostw Świata w Katarze. Najbliższe dni uraczą nas wieloma interesującymi zestawieniami w ramach fazy pucharowej mundialu. Holandia zagra z USA, a Argentyna podejmie Australię. Reprezentacja Polski zmierzy się za to z obecnym mistrzem świata, Francją. Jeden z legalnych bukmacherów na dodatek oferuje 200 pln bonusu przy co najmniej 7 obronionych strzałów Wojciecha Szczęsnego w meczu z Francją. Jak skorzystać z promocji?

200 pln za interwencje Szczęsnego

Bez znaczenia na poziom gry w ostatnim spotkaniu reprezentacji Polski z Argentyną, mecz z Francją z pewnością warto zobaczyć. Między słupkami nie zabraknie najlepszego zawodnika naszej kadry na mundialu, Wojciecha Szczęsnego. Bukmacher Fortuna oferuje bonus dla nowych graczy wynoszący 200 pln za co najmniej siedem interwencji Szczęsnego w meczu Polski z Francją. Jakie są warunki promocji? Warto rozważyć skorzystanie z kodu promocyjnego Fortuny.

Promocja dotyczy tylko nowych graczy. W dniach 01.12-04.12.2022, do godziny 16:00, należy zarejestrować konto u bukmachera i wyrazić zgodę na komunikację. Następnie należy dokonać depozytu minimum 50 pln, a kolejno postawić przedmeczowy kupon Solo za minimum 4 pln brutto. Na kuponie musi znajdować się typ na to, że Wojciech Szczęsny obroni 7 lub więcej strzałów w światło bramki w niedzielnym meczu na mundialu z Francją. Jeżeli zakład okaże się wygrany, wówczas gracz otrzyma bonus 200 pln do wypłaty lub do wykorzystania u bukmachera. Bonus zostanie wypłacony w 72h.