Czy może być coś piękniejszego niż sobota z Der Klassiker? Jedno z najbardziej klasycznych i rozpoznawalnych spotkań w futbolowym świecie odbędzie się już 23 kwietnia. Nudzić nie będą się tym samym entuzjaści niemieckiej ekstraklasy, ale nie tylko. Oczy polskich fanów zwrócone są rzecz jasna na Roberta Lewandowskiego. Czy i tym razem Polak zdobędzie bramkę? Jeden z legalnych bukmacherów oferuje 200 pln bonusu za gola Roberta Lewandowskiego w najbliższym meczu Bayernu Monachium z Borussią Dortmund. Przyjrzyjmy się bliżej wspomnianej promocji.

200 pln za gola Lewandowskiego

Bez znaczenia na preferencje klubowe i ligowe, starcie Bayernu z Borussią po prostu trzeba zobaczyć. Ten mecz to coś więcej niż walka o trzy punkty – to starcie długoletnich hegemonów niemieckiej piłki, potężnych marek. Der Klassiker to mecz, którego nie trzeba nikomu przedstawiać. Na boisku nie zabraknie rzecz jasna Roberta Lewandowskiego, który walczy o kolejne rekordy w niemieckiej ekstraklasie. Bukmacher Fortuna oferuje bonus dla nowych graczy wynoszący 200 pln w punktach FKP za gola popularnego Lewego. Jakie są warunki promocji? Warto rozważyć skorzystanie z kodu promocyjnego Fortuny.

W dniach 21.04-23.04.2022, do godziny 18:30, należy zarejestrować konto u bukmachera Fortuna (oraz wyrazić zgodę na komunikację) i dokonać depozytu minimum 30 pln. Następnie, należy postawić kupon przedmeczowy typu SOLO, za minimum 4 pln na gola Roberta Lewandowskiego w meczu Bayern Monachium – Borussia Dortmund, rozgrywanym w dniu 23.04.2022. Jeżeli zakład okaże się wygrany, wówczas gracz nagrodę z kuponu i bonus 200 pln w formie punktów FKP. Bonus, przed wypłatą, należy obrócić 1-krotnie bez kursu minimalnego.

[blok_bonus]