Czy może być coś piękniejszego niż weekend z najlepszymi ligami piłkarskimi w Europie? Najbliższe dni uraczą nas wieloma ciekawymi zestawieniami. Arsenal podejmie Crystal Palace na Emirates Stadium, a Paris Saint-Germain zmierzy się z Rennes. Nudzić nie będą się również entuzjaści Bundesligi, gdzie Union Berlin powalczy z Eintrachtem Frankfurt. Nie mamy chyba wątpliwości, że najbliższy weekend przyniesie wiele emocji. Jeden z legalnych bukmacherów na dodatek oferuje 200 pln bonusu za celny strzał Lewego w meczu z Realem Madryt. Jak skorzystać z promocji?

200 pln za celny strzał Roberta Lewandowskiego

Bez znaczenia na preferencje klubowe i ligowe, starcie Barcelony z Realem Madryt po prostu warto zobaczyć. Po raz kolejny na boisku zobaczymy kapitana reprezentacji Polski, Roberta Lewandowskiego. Czy Polak w istotny sposób przyczyni się do zwycięstwa z odwiecznym rywalem Blaugrany? Bukmacher Fortuna oferuje bonus dla nowych graczy wynoszący 200 pln w punktach FKP za celny strzał Roberta Lewandowskiego w El Clasico. Jakie są warunki promocji? Warto rozważyć skorzystanie z kodu promocyjnego Fortuny.

Promocja dotyczy tylko nowych graczy. W dniach 16.03-19.03.2023, do godziny 21:00, należy zarejestrować konto u bukmachera i wyrazić zgodę na komunikację. Następnie należy dokonać depozytu minimum 30 pln, a kolejno postawić przedmeczowy kupon Solo za minimum 2 pln brutto. Na kuponie musi znajdować się typ na celny strzał Roberta Lewandowskiego w meczu w niedzielnym meczu z Realem Madryt w La Liga. Jeżeli zakład okaże się wygrany, wówczas gracz otrzyma bonus 200 pln w formie punktów FKP do wykorzystania u bukmachera. Środki bonusowe należy obrócić 1-krotnie bez kursu minimalnego.