Rozgrywki ligowe czeka kilkutygodniowa przerwa, niemniej jednak emocje piłkarskie nie opadają. Najbliższe dni uraczą nas wieloma ciekawymi zestawieniami, a to wszystko w ramach tegorocznego mundialu. Reprezentacja Polski zmierzy się z Meksykiem, a Holandia zagra z Senegalem. Jeden z legalnych bukmacherów na dodatek oferuje 200 pln bonusu przy co najmniej 3 celnych strzałach Polaków w meczu z Meksykiem. Jak skorzystać z promocji?

200 pln za celne strzały Polski

Bez znaczenia na poziom gry w ostatnim spotkaniu reprezentacji Polski z Chile, mecz z Meksykiem z pewnością warto zobaczyć. Na boisku ponownie zobaczymy genialnego napastnika w osobie Roberta Lewandowskiego. Między słupkami nie powinno też zabraknąć Wojciecha Szczęsnego. Dla biało-czerwonych to gigantyczna szansa, by po wielu latach niemocy solidnie zaprezentować się na Mistrzostwach Świata. Bukmacher Fortuna oferuje bonus dla nowych graczy wynoszący 200 pln w punktach FKP za co najmniej trzy celne strzały Polski z Meksykiem. Jakie są warunki promocji? Warto rozważyć skorzystanie z kodu promocyjnego Fortuny.

Promocja dotyczy tylko nowych graczy. W dniach 18.11-22.11.2022, do godziny 17:00, należy zarejestrować konto u bukmachera i wyrazić zgodę na komunikację. Następnie należy dokonać depozytu minimum 30 pln, a kolejno postawić przedmeczowy kupon Solo za minimum 4 pln brutto. Na kuponie musi znajdować się typ na więcej niż 2.5 strzałów celnych Polski we wtorkowym meczu na mundialu z Meksykiem. Jeżeli zakład okaże się wygrany, wówczas gracz otrzyma bonus 200 pln w formie punktów FKP do wykorzystania u bukmachera. Bonus zostanie wypłacony w 72h.