Chyba nikt nie wyobrażał sobie bardziej emocjonującej końcówki sezonu. Jedne z najlepszych drużyn świata walczą o tytuł do ostatniej kolejki – takich obrazków nie oglądamy za często. Manchester City podejmie Aston Villę, zaś Liverpool przywita Wolves na Anfield. Tym samym nudzić nie będą się wszyscy entuzjaści brytyjskiej piłki. Nie mamy chyba wątpliwości, że najbliższa niedziela przejdzie do historii. Jeden z bukmacherów na dodatek oferuje 200 pln bonusu do wygranego kuponu dla nowych graczy. Jak skorzystać z promocji?

Zobacz również: Typy dnia

200 pln bonusu za wygraną City lub Liverpoolu

Bez znaczenia na preferencje klubowe i ligowe, starcie Manchesteru City z The Villans oraz Wilków z Liverpoolem po prostu trzeba zobaczyć. Te mecze przyniosą bezpośrednie rozstrzygnięcie trwającej wiele miesięcy walki o mistrzostwo Anglii. Z pewnością w lepszej sytuacji są podopieczni Pepa Guardioli – jeżeli wygrają z Aston Villą na Etihad, zagwarantują sobie mistrzostwo. Na ich potknięcie musi liczyć Liverpool. Bukmacher Fortuna oferuje bonus wynoszący 200 pln w punktach FKP za wygrany kupon dla nowych graczy. Jakie są warunki promocji?

Zobacz również: Kod promocyjny Fortuna

Promocja dotyczy tylko nowych graczy. W dniach 20.05.-22.05.2022, do godziny 17:00, należy zarejestrować konto u bukmachera i zaznaczyć zgody marketingowe. Kolejno należy dokonać depozytu minimum 30 pln, a następnie postawić kupon za minimum 4 pln brutto. Kupon musi być zakładem typu Solo, zawierającym albo przedmeczowy typ na zwycięstwo Manchesteru City z Aston Villą, albo na zwycięstwo Liverpoolu z Wolves. Jeżeli zakład okaże się wygrany, wówczas gracz otrzyma bonus 200 pln w formie punktów FKP do wykorzystania u bukmachera. 

[blok_bonus]