Chyba wszyscy polscy fani wyczekują oficjalnego debiutu Roberta Lewandowskiego w hiszpańskiej La Liga. Już w sobotę, 13.08.2022, kapitan reprezentacji Polski stanie przed szansą na wspomniany debiut. Drużyna Lewego zmierzy się z Vallecano w ramach pierwszej kolejki hiszpańskiej ekstraklasy. Polak jest w znakomitej dyspozycji, tym bardziej warto przyjrzeć się ofercie najlepszych legalnych bukmacherów, a szczególnie promocji, którą przygotował jeden z nich. 

200 pln bonusu za gola Lewandowskiego

Najbliższe starcie Barcelony z nieco niżej notowanym rywalem powinno być kolejnym, w którym nasz rodak pokaże swoje umiejętności i być może trafi do bramki rywala. Do tej pory Lewandowski zagrał w kilku spotkaniach towarzyskich – udało mu się zanotować bramkę i dwie asysty. Przy okazji warto pamiętać o kodzie promocyjnym Fortuny – bukmachera, który przygotował wyjątkową promocję na sobotni mecz. Bukmacher jest skłonny zapłacić 200 pln za trafienie Lewandowskiego! Jak skorzystać z promocji? 

Promocja dotyczy tylko nowych graczy. W celu skorzystania z promocji, w dniach 10.08-13.08.2022, do godziny 21:00, należy zarejestrować konto u bukmachera Fortuna oraz wyrazić zgodę na komunikację. Następnie należy dokonać depozytu przynajmniej 30 pln i postawić zakład Solo, za minimum 4 pln, na gola Roberta Lewandowskiego w meczu Barcelony z Vallecano. Musi to być więc typ z oferty przedmeczowej. Jeśli kupon okaże się wygrany, oprócz nagrody z zakładu, gracz otrzyma bonus 200 pln w punktach FKP. Bonus trafi na konto gracza w ciągu 72h od zakończenia promocji.