Eliminacje do tegorocznego Mundialu na wszystkich kontynentach powoli dobiegają końca. Największą niespodzianką jest chyba brak awansu Włochów, którzy polegli z Macedonią Północną 0:1. Droga Polaków do mundialu zakończy się we wtorkowy wieczór, kiedy to biało-czerwoni podejmą pogromców Czechów. Mecz rozgrywany na Stadionie Śląskim w Chorzowie wystartuje o 20:45. Na boisku z pewnością ujrzymy całą śmietankę polskiej kadry, włącznie z Robertem Lewandowskim. Jeden z legalnych bukmacherów przygotował ciekawą promocję dla nowych graczy, w ramach której można zgarnąć bonusowe 200 pln.

200 pln bonusu dla nowych graczy

Reprezentacja Polski stoi przed historyczną szansą awansu na najbardziej prestiżowy turniej reprezentacyjny w piłce nożnej. Szwedzi to bardzo wymagający przeciwnik tym samym zapowiada się szalenie ciekawe i zacięte starcie. Po stronie Polaków zabraknie zarówno Krzysztofa Piątka i Arkadiusza Milika. Po stronie gości nie zagra Ludwig Augustinsson. Bukmacher Fortuna oferuje bonus dla nowych graczy. Aby z niego skorzystać należy wypełnić poniższe warunki. Warto rozważyć skorzystanie z kodu promocyjnego Fortuny.

Promocja dotyczy tylko nowych graczy. W dniach 27.03-29.03.2022, do godziny 20:44, należy dokonać rejestracji konta u bukmachera i pierwszego depozytu na kwotę minimum 50 pln. Następnie należy zagrać kupon solo na awans Polski w meczu finałowym baraży ze Szwecją w dniu 29.03.2022 za stawkę minimum 4 pln. Jeżeli kupon okaże się wygrany, gracz otrzyma bonus 200 pln w punktach Fortuna Klub Plus. Bonus należy obrócić 1-krotnie bez kursu minimalnego.

[blok_bonus]