Najbliższy weekend zapowiada się naprawdę ciekawie. W sobotni wieczór czeka nas kilka interesujących zestawień. Atletico Madryt zagra z Valencią, a Borussia Dortmund powalczy z FC Koeln. W niedzielne popołudnie czeka nas jeszcze bardziej ekscytujące starcie. W ramach El Clasico Real Madryt podejmie FC Barcelonę na Camp Nou. Jak wypadnie Blaugrana w starciu z Królewskimi? Jeden z legalnych bukmacherów oferuje promocje dla nowych graczy. W jej ramach gracz będzie mógł otrzymać bonus za gola lub asystę Roberta Lewandowskiego. Jak skorzystać z promocji?

20 zł bonusu za gola lub asystę Lewego

Duma Katalonii, prowadzona przez słynnego Xaviego Hernandeza, jest coraz bliżej tytułu mistrzowskiego. W związku z tym, że zawodnicy Blaugrany odpadli z Ligi Europy, mogą w pełni skupić się na rozgrywkach ligowych. Barcelona to przecież nadal ogromna marka w świecie sportu. Wie o tym doskonale największy rywal Barcelony, słynny Real Madryt. Początek starcia już o 21:00 w najbliższą niedzielę. Jak odebrać 20 pln za gola lub asystę RL9? Przy okazji warto rozważyć skorzystanie z kodu promocyjnego LVBet.

W dniach 17.03-19.03.2023, do godziny 21:00, należy kliknąć Biorę Udział na stronie promocji i postawić zakład prematch typu AKO lub pojedynczy zawierający dowolny typ na mecz Barcelony z Realem Madryt w meczu La Liga (w dniu 19.03.2023). Minimalny kurs łączny kuponu musi wynieść 2.00. Stawka zakładu powinna wynosić przynajmniej 50 pln. Za każdego gola lub asystę Roberta Lewandowskiego w meczu z Realem Madryt gracz otrzyma 20 pln. Nagroda trafi na saldo bonusowe w dniu 20.03.2023. Następnie, w celu wypłaty, wygraną należy obrócić 3-krotnie po kursie minimalnym 1.75.