[blok_bonus]

 

Środek trwającego tygodnia przyniesie nam bardzo istotne rozstrzygnięcia. W drugiej rundzie eliminacji Ligi Konferencji Europy zagra bowiem nowy mistrz Polski, Lech Poznań, a także Raków Częstochowa, Lechia Gdańsk i Portowcy ze Szczecina. W czwartkowy wieczór Kolejorz zmierzy się z Dinamo Batumi. Jak tym razem wypadnie poznańska ekipa? Jeden z legalnych bukmacherów oferuje ciekawą promocję na puchary europejskie, w ramach której możemy zgarnąć 20 pln bonusu za każdego gola polskich klubów w LKE. Jak z niej skorzystać?

Zobacz również: Ranking bukmacherów

20 pln za każdego gola polskich klubów w LKE

Czwartkowy wieczór ponownie przyniesie łącznie kilkadziesiąt starć na wysokim poziomie. Ciekawie zapowiada się wyjazdowy mecz Lechii Gdańsk z Rapidem Wiedeń. Ekipa z Gdańska stoi przed naprawdę nie lada wyzwaniem – Rapid to jedna z najmocniejszych drużyn w Lidze Konferencji. Niełatwa przeprawa czeka też Raków – zmierzą się bowiem z wielokrotnym mistrzem Kazachstanu i stałym bywalcem europejskich pucharów, Astaną. Bukmacher forBET proponuje 20 pln bonusu za każdego gola polskich klubów w LKE. Jak go uzyskać?

Zobacz również: Kod promocyjny forBET

W dniu 21.07.2022, do godziny 21:00, należy zagrać kupon za dokładną stawkę 99 pln. Na kuponie powinny znaleźć się co najmniej 3 zdarzenia przedmeczowe. Wszystkie zdarzenia na kuponie powinny dotyczyć rozgrywek eliminacji Ligi Konferencji Europy. Przynajmniej jedno zdarzenie musi dotyczyć meczu Lecha Poznań, Rakowa Częstochowa, Pogoni Szczecin lub Lechii Gdańsk. Kurs pojedynczego zdarzenia musi wynieść przynajmniej 1.30. Gracz może otrzymać po 20 pln bonusu za każdą bramkę zdobytą przez polski zespół w czwartkowych meczach LKE. Bonusem należy obrócić 1-krotnie po kursie łącznym min. 2.00, z minimalnym kursem łącznym 1.20, 3 zdarzeniami, w ciągu 96h od otrzymania.