Trwający właśnie weekend nie odpuszcza. Dopiero co byliśmy świadkami takich hitów, jak chociażby starcie Manchesteru United z Leicester, czy Nicei z Rennes, a w niedzielny wieczór czeka nas kolejny szlagier. Tym razem na tapet bierzemy starcie będącej w genialnej dyspozycji Barcelony z nieco gorzej dysponowaną Sevillą. Mecz, który rozpocznie się o 21:00 na Camp Nou, powinien przynieść wiele emocji. Jeden z legalnych bukmacherów oferuje bonus 20 pln za każdą bramkę w tym meczu! Jak wziąć udział w promocji?

20 pln za każdą bramkę w meczu Barcelony

Blaugrana od kilku tygodni prezentuje się naprawdę znakomicie. Rozgromili przecież Real Madryt w El Clasico, a także wyeliminowali Galatasaray z Ligi Europy. Xavi Hernandez zdaje się panować nad sytuacją w klubie, ale przed nim kolejny trudny sprawdzian. Zmierzą się bowiem z wiceliderem hiszpańskiej ekstraklasy, Sevillą. Goście są jednak w przeciętnej dyspozycji – wygrali raptem jeden mecz z pięciu ostatnich. Bukmacher Betfan oferuje bonus w postaci bonusowych 20 pln za każdą bramkę w meczu Barcelony i Sevilli rozgrywanym w dniu 3 kwietnia. Jak skorzystać z promocji? Warto rozważyć skorzystanie z kodu promocyjnego Betfan.

Do 21:00 w dniu 03.04.2022 należy postawić kupon za dokładną stawkę wynoszącą 69 pln z salda głównego. Musi być to kupon typu AKO, z minimum 3 zdarzeniami i min. kursem pojedynczego zdarzenia 1.40. Przynajmniej jedno za zdarzeń musi dotyczyć meczu Barcelona – Sevilla rozgrywanego 03.04.2022 o godzinie 21:00. Wszystkie zdarzenia muszą zostać rozliczone do 23:59 w dniu 03.04.2022. Gracz może otrzymać 20 pln za każdą bramkę w tym spotkaniu. W celu wypłaty, bonusem należy obrócić 1-krotnie na kuponie z min. 3 zdarzeniami i kursem ogólnym wynoszącym minimum 3.80.

[blok_bonus]