Trwający już weekend z całą pewnością stoi pod znakiem europejskiego futbolu. Grają przecież najlepsze ligi – Premier League, Serie A, Bundesliga, Ligue 1, La Liga, a także nasza ukochana Ekstraklasa. W ich ramach czeka nas kilka bardzo ciekawych zestawień, takich jak Lens – Lyon, Valencia kontra Barcelona, czy starcie Lechii Gdańsk z poznańskim Lechem. Jeden z legalnych bukmacherów oferuje ciekawą promocję – należy wytypować dokładny wynik wybranego spotkania, a jeśli trafimy, wówczas otrzymamy 20 pln bonusu za każdy gol w tym spotkaniu! Jak skorzystać z promocji?

20 pln bonusu za każdą bramkę

Promocja jest tym samym dosyć nietypowa, a wytypowanie wyniku meczu nie jest tak łatwe, jak mogłoby się wydawać. Biorąc pod uwagę na przykład starcia dwóch solidnych drużyn, jak zestawienie Lens z Lyonem, może zadecydować w dużej mierze dyspozycja dnia. Warto jednak puścić wodze fantazji i spróbować. Oprócz wspomnianych meczów, Manchester City zmierzy się z Tottenhamem, a Młoty podejmą Leicester City. Bukmacher STS ma jednak kilka wymagań, aby uzyskać bonus. Jakie są warunki skorzystania z promocji? Warto rozważyć skorzystanie z kodu promocyjnego STS.

W dniach 18.02-20.02.2022, należy postawić kupon typu SOLO z dokładnym wynikiem wybranego spotkania. Kupon musi być zawarty na wybrany mecz z następujących lig: Premier League, Serie A, Bundesliga, Ligue 1, La Liga lub Ekstraklasa. Musi być to zakład z oferty przedmeczowej. Minimalna stawka to 20 pln. Jeżeli gracz poprawnie wytypuje dokładny wynik meczu, wówczas otrzyma 20 pln bonusu za każdą strzeloną w nim bramkę. Kupon musi być rozliczony w trakcie trwania akcji. Należy zapisać się do promocji ręcznie na stronie bukmachera. Aby przenieść bonus na saldo depozytowe, należy obrócić go 3-krotnie po minimalny kursie łącznym wynoszącym 1.91.

[blok_bonus]