W najbliższym dniach będziemy świadkami półfinałów Ligi Narodów i meczów kwalifikacyjnych do nadciągających wielkimi krokami Mistrzostw Świata w piłce nożnej. W ramach tych drugich spotkań Polska zmierzy się w najbliższą sobotę z reprezentacją narodową San Marino. Trzy dni później podejmie na wyjeździe Albanię. Te dwa mecze będą z pewnością bardzo istotne w kontekście awansu naszej kadry na wspomniany Mundial w Katarze. Najlepsi bukmacherzy przygotowują obecnie wiele ciekawych promocji, my jednak szczególnie przyjrzymy się jednej z nich. Bukmacher eWinner oferuje bowiem 70% bonusu od depozytu aż do 500 pln, a także freebet w wysokości 25 pln.

2 w 1 – bonus od depozytu i freebet 25 pln

Polska obecnie zajmuje trzecie miejsce w grupie I. Premiowane są jedynie dwie pierwsze lokaty, tym samym nasi reprezentanci stoją przed bardzo ważnym zadaniem zgromadzenia kompletu punktów w nadchodzących meczach. Polacy są w naprawdę niezłej formie, a więc najbliższe mecze powinny być nader emocjonujące. Bukmacher eWinner przygotował specjalną promocję, w ramach której możemy otrzymać niemały bonus od depozytu – 70% kwoty do 500 pln, a ponadto freebet o wartości 25 pln.  Jak skorzystać z promocji? Warto przyjrzeć się również kodowi promocyjnemu od eWinner.

bonus-freebet-zajawka

W celu skorzystania z bonusu od depozytu, w dniach 06.10-13.10.2021, należy zapisać się do promocji i dokonać depozytu. Bonus wyniesie 70% od kwoty wpłaty – aby uzyskać maksymalną kwotę wynoszącą 500 pln należy wpłacić 715 pln. Aby uruchomić bonus należy obrócić bonusową kwotą 1-krotnie, na kuponie AKO (min. 2 zdarzenia) z minimalnym kursem łącznym 2.50. Następnie, w celu wypłaty, należy dokonać 3-krotnego obrotu, również na kuponie AKO (min. 2 zdarzenia), z minimalnym kursem łącznym 2.50. Bonus jest ważny 10 dni.

W celu skorzystania z freebetu 25 pln należy w dniach meczowych reprezentacji Polski (09.10, 12.10.2021) zagrać kupon za dokładną stawkę 49 pln z salda głównego. Musi to być kupon typu AKO (min. 2 zdarzenia), a minimalny kurs kuponu musi wynieść 2.50. Przyznany freebet należy wykorzystać w aplikacji mobilnej eWinner na dowolny zakład live z maksymalnym kursem 10.00 w ciągu 24h od otrzymania. Można otrzymać dwa freebety – po jednym na każdy dzień meczowy.

bonus-od-depozytu-regulaminfreebet-25-pln-regulamin[blok_bonus]