Przerwa między sezonami czasami, tak jak w tym roku, oznacza rozgrywki międzynarodowe. Zawsze jednak jest związane z ruchami na rynku transferowym i głośnymi zmianami klubów przez poszczególnych zawodników. W tym roku jesteśmy świadkami jednego z najgłośniejszych transferów w historii Ekstraklasy. Po wielu latach oczekiwań i obietnic samego zawodnika, w końcu Lukas Podolski dołączył do ekstraklasowego Górnika Zabrze. CV samego zawodnika jest bardzo imponujące, ponieważ grał on w takich klubach jak Bayern Monachium, Arsenal Londyn, czy Inter Mediolan. Ponadto jest do zawodnik, który został mistrzem świata z reprezentacją Niemiec. Polscy bukmacherzy nie mogli przepuścić takiej okazji i nie jest zaskoczeniem, że pojawiła się już pierwsza promocja związana z tym transferem. BETFAN zaproponował swoim użytkownikom specjalny challenge, gdzie przy jego spełnieniu, każdy kto wziął w nim udział dostanie część nagrody z puli 20.000 zł!

#15POLDIEGO CHALLENGE

Łączenie Lukasa Podolskiego z Górnikiem Zabrze trwało już kilka dobrych lat. Wszystko wynikało z tego, że niemiecki piłkarz ma polskie pochodzenie i zawsze najbliżej było mu właśnie do klubu z Zabrza. Niemiec najprawdopodobniej właśnie na ekstraklasowych boiskach zakończy swoją imponującą karierę. Jak już wspominaliśmy grał on dla kilku wielkich klubów. Karierę seniorską rozpoczął w FC Koeln, gdzie w 81 występach zanotował aż 46 trafień. Po kilku latach gry w Bayernie Monachium, ponownie powrócił do swojego macierzystego klub. Stamtąd wykupił go Arsenal Londyn, w którego barwał Poldi zagrał 60 razy trafiając do siatki rywala 19 razy. Następnie, nie licząc wypożyczenia do Interu Mediolan, spędził on kilka ładnych lat grając w tzw. egzotycznych ligach. Teraz w końcu spróbuje on swoich sił na boiskach PKO BP Ekstraklasy.

Znamy już terminarz pierwszych czterech kolejek PKO BP Ekstraklasy. Na inaugurację sezonu Zabrzanie zmierzą się z Pogonią Szczecin, która poprzedni sezon zakończyła na trzecim miejscu w tabeli. Będzie to zatem trudny początek sezonu dla drużyny niemieckiej gwiazdy. Równie trudny mecz czeka ich w drugiej kolejce, gdzie zmierzą się na własnym terenie z Lechem Poznań. Co prawda jest to drużyna, która w poprzednim sezonie nie imponowała formą, jednakże drużyna ze stolicy Wielkopolski dokonała już kilku konkretnych wzmocnień. Po meczu z Lechem, Górnik Zabrze zmierzy się ponownie na swoim terenie ze Stalą Mielec. Jest to rywal, którego raczej trzeba uznać za słabszego. Ostatni mecz jaki jest nam na ten moment znany, będzie pojedynek z  Jagiellonią Białystok. Warto będzie śledzić poczyniania Górnika Zabrze z Lukasem Podolskim na czele pod kątem Betfan bonus.

Aby móc wziąć udział w podziale 20 tysięcy złotych należy spełnić warunki promocji. Niezbędnym jest postawienie kuponu na specjalne zakłady związane z osiągnięciami Lukasa Podolskiego w najbliższym sezonie Ekstraklasy. Nasz kupon musi mieć kurs minimalny na poziomie 3.00, a stawka musi wynieść dokładnie 89 zł. Po spełnieniu warunków promocji, jeżeli nowa gwiazda Górnika Zabrze strzeli w całym sezonie co najmniej 15 bramek, wszyscy użytkownicy którzy spełnili warunki promocji wezmą udział w podziale 20 tysięcy złotych pomiędzy siebie. Przyznana kwota przyjmie postać bonusu i będzie wymagała jednokrotnego obrotu po kursie minimalnym 3.80. Promocja jest ważna do 7 sierpnia 2021r.

Odbieram bonus z kodem TYPERVIP